2:0
3:2
- : -

Prague Tigers - FbC Hradec Králové 9:4
4. Filip Rulíšek, 4. Radek Šindelář, 12. Andrej Svatoš, 15. Tomáš Ureš, 27. Vítězslav Matěj, 39. Tomáš Ureš, 42. Radek Šindelář, 52. Radim Tůma, 56. Filip Rulíšek - 8. Jonáš Mikšovský, 11. Jonáš Mikšovský, 41. Andrej Svatoš, 49. David Stružinský; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 6:4; využití: 3:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 22 - David Šimeček 45; po třetinách: 4:2, 2:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: V dnešním utkání nám vázla kombinace a rychlost provedení jakýchkoliv situací. Obrovsky se nadřeme na branku a lacino inkasujeme. Je to vše o nás a našich hlavách. Soupeři díky za utkání.
60:00
Komenátř trenéra domácích Pavla Klečky: Po skvěle takticky zvládnutém utkání a konečně proměněným přesilovkám jsme si vzali ztracené body zpátky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších kláních.
60:00
59:59
Máme tu konec utkání, ve kterém domácí po zásluze vítězí
59:31
Vyloučen hráč Tadeáš Zahumenský družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
56:30
Fišer krásným zákrokem přerušuje hradecký brejk dva proti Fišerovi. Učebnicová obranná činnost
55:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Andrej Svatoš (9:4).
55:14
Rulišek výběhem v přesilovce navyšuje skóre
54:30
Další přesilovka domácích
54:00
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
51:40
Matěj pátá branka za víkend. Bude druhý hattrick ve dvou dnech?
51:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Vítězslav Matěj (8:4).
51:01
Krásná akce po ose Šindelář-Matěj-Horák bohužel bez gólu. To je jako když vaříš celý den jídlo a ve finále ho zkazíš
49:18
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
49:18
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
49:18
Máme tu hru čtyři na čtyři. Komu bude více prostoru vyhovovat?
48:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Dalibor Vlášek (7:4).
48:22
Hradec přeci jen využívá přesilovku. Krosová přihrávka a střela z první. Matěj plísní obranou čtveřici
48:08
Hradec zatím bezzubí
47:00
Fišer-Vorlíček v oslabení sami na branku, ale bohužel bez gólu
46:33
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
46:23
Hezký výpad horáka
46:13
Šindy nabíjel Matějovi. Hoatující obrana nahrávku zblokovala
45:02
Večeřa tázavě na rozhodčí: "Vždyť ho drží!"
41:13
Vyloučen hráč Tadeáš Zahumenský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
41:13
Škoda každé sekery, která padne vedle
41:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář, asistoval Radim Tůma (7:3).
41:00
Šindy je při chutí a Véča zdraví z tribuny střelce
40:22
Vlastní branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš (6:3).
39:47
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
39:47
Tlapa zbytečně oslabuje svůj tým sekačkou
39:30
Hosté nevyužili drobného zaváhání v obraně domácích.
39:00
Minuta do konce druhé části.
38:23
Ury využívá druhou přesilovku. Zřejmě sslušná zbraň Tygrů
38:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Andrej Svatoš (6:2).
38:10
Matěj se ptá, kdo má Uryho
37:50
Domácí trenér nabádá přesilovkové komando, aby si zakončení připravilo
37:21
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
35:19
Rulíšek výborně v obranné činnosti a následně hned vyrazil na zteč soupeřovi branky. Samostatný únik ovšem končí na brankáři
34:30
Navrátil pěkně vymotal hostující obranu, ale nic z toho.
32:08
Domácí brankář napravuje zaváhání a následnou dorážkou likviduje s vítězným gestem
30:11
Slovákova bomba mimo
29:59
Máme tady polovinu utkání, ve kterém jsou zatím domácí aktivnější
29:15
Zmrzlík nachází Horáka v ideální střelecké pozici. Střela doprostřed brankáře nezaskočila
28:15
Pan Večeřa přichází do haly. Spokojený výraz na tváři napovídá, že výjezd do varů s dorostem se vydařil
26:47
Konečně zrychlení Horáka přihrávkou z první nachází Matěje, který se nemýlí. Střelecká forma se stále drží!!!Přidá ještě branku?
26:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Jiří Horák (5:2).
25:53
Ani domácí si zatím s přesilovou neví rady
24:53
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:53
Zřejmě frustrace z nepovedené přesilovky a hráč s číslem 56 sestřeluje domácího Tygra v rohu hřiště
24:50
Domácí se v klidu ubránili
22:50
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:50
Uřeš opět v akci ani tento moment si nedá za rámeček. Dvě minuty za nadzvedávání hokejky
22:40
Pěkný přechod do útoku, škoda, že Ureš přijímá míček zády do hry
22:15
Tlapa dnes velmi agilní. Zatím ho brzdí nekvalita
21:49
Nadějný brejk tři na dva končí bez zakončení v rohu. Příště lépe!!
19:59
Vidíme svižné utkání, ve kterém útoky obou družstev převyšují obrany. Domácí jsou zatím produktivnější, tak jim to snad vydrží
19:59
Střely: Tigers-20 Hradec-12
17:48
Jednoduchá kombinace hostů po odvodu zakončena střelou z první od mantinelu. Z těchto prostorů branky nepadají
14:30
Rulíšek se zatím ukazuje jako dobrý tah managementu Tigers. Čtení musí být jeho velká záliba
14:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Filip Rulíšek (4:2).
14:24
Rulíšk opět vystihl rozehru Hradce a nezištnou příhrávkou do prázdné branky nachází Ureše, který se střelou z první nemýlí
14:12
Branková smršť se na chvíli zastavila
11:02
Domácí ještě nevyhráli buly. Na ty se naštěstí nehraje
11:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Tomáš Ureš (3:2).
11:01
To je odpověď hodná kapitána. Andrej natahuje z půlky a vrací vedení Tygrům. Zdravíme Peštu
10:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (2:2).
10:53
Po kráné kombinační akci vyrovnává Hradec
09:45
Domácí teď uzamkli Hradec na vlastní polovině. Střela Matěje končí mimo. Snad se včera nevystřílel
07:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Andrej Tibenský (2:1).
07:51
Nedáš dostaneš a hosté snižují
07:00
Šindelář opět nebezpečný, ale hostující brankář drží svůj tým od inkasované další branky
06:40
Rulíšek zakončuje dva na jednoho střelou do masky brankáře
03:41
03:41
Krásný vstup do utkání potvrdil Radek "Šindy" Šindelář druhou brankou do sítě Hradce. Tenhle borec má o motivaci postaráno jako rodilý Pardubičák
03:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek bez asistence (1:0).
03:20
Čerstvá akvizice zapůjčena z Black Angels Filip Rulíšek zachytil rozehru hostů a třelou k levé tyči otvírá skóre
03:00
Střídačka hostů výrazně žije utkáním.
02:24
Hradec zatím kompaktní a všechny střely blokuje
01:30
Tlapa se krásně uvolnil na středu hřiště, ale místo střely zvolil přihrávku, která byla zachycena