1:1
0:0
- : -

TJ Olympia Bruntál - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 4:1
5. Jakub Lang, 8. Viktor Zatloukal, 12. Dominik Oltyán, 20. Matěj Mikulka - 24. František Pavlík; rozhodčí: Jakub Houška - Pavel Lasota; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Jiří Doležal ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 0:0;
36:00
28:21
Vyloučen hráč Sebastián Vu družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hra rukou.
24:00
24:00
23:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil František Pavlík, asistoval Miroslav Dobruš (4:1).
19:52
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Mikulka, asistoval Dominik Oltyán (4:0).
15:57
Vyloučen hráč Šimon Škrobánek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hra na zemi.
12:00
12:00
11:47
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán bez asistence (3:0).
09:27
Vyloučen hráč Sebastián Vu družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
07:07
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Matěj Mikulka (2:0).
04:55
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Viktor Zatloukal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Houška a Pavel Lasota.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B:
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Jakub Lang, Josef Černý, Dominik Oltyán, Matouš Slavík, Viktor Zatloukal