0:0
0:2
- : -

TJ Olympia Bruntál - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 4:4
3. Viktor Zatloukal, 6. Viktor Zatloukal, 7. Vojtěch Karvay, 10. Viktor Zatloukal - 2. Jonáš Jančálek, 4. David Svoboda, 25. David Svoboda, 26. Matty Křenek; rozhodčí: Jakub Palowski - Vít Morkes; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Mikuláš Kalina ?; po třetinách: 4:2, 0:0, 0:2;
36:00
33:13
Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
33:13
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za blokování hokejky.
29:21
Vyloučen hráč Matouš Slavík družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za bránění ve hře.
25:57
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Matty Křenek, asistoval Jakub Zeman (4:4).
24:36
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Jakub Zeman (4:3).
24:00
24:00
12:00
12:00
09:32
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Vojtěch Karvay (4:2).
06:18
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Vojtěch Karvay, asistoval Viktor Zatloukal (3:2).
05:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Matouš Slavík (2:2).
03:30
02:41
Vyloučen hráč Matěj Mikulka družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za blokování hokejky.
02:37
01:40
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jonáš Jančálek, asistoval Jakub Zeman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Palowski a Vít Morkes.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Jakub Lang, Josef Černý, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán, Matouš Slavík