2:2
2:2
- : -

Technology Florbal MB Black - FbC Hradec Králové  7:4
2. Štěpán Hendrych, 12. Jiří Zmatlík, 15. Michal Fišera, 18. Pavel Košek, 20. Michal Fišera, 40. Matěj Zajíček, 45. Jakub Seibert - 22. Filip Nerad, 24. Tomáš Jerge, 38. Martin Cupal, 43. Lukáš Erbs; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík ? - Filip Školník ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:2;
45:00
44:26
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Seibert z trestného střílení (7:4).
43:32
Timeout FbC Hradec Králové
42:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Erbs, asistoval Michal Kunart (6:4).
39:29
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Matěj Zajíček, asistoval Štěpán Hendrych (6:3).
37:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Cupal, asistoval Filip Nerad (5:3).
30:00
30:00
26:43
Seibert dal, jak se říká v hokeji, pořádný strom protihráči
26:25
Vyloučen hráč Jonáš Velc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra bez hokejky.
25:55
A uvidíme další přesilovku
24:25
Filip Školník drží svůj tým v dosahu tří branek
23:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Jerge, asistoval David Štaier (5:2).
23:27
Na Tomšíkovi se projevila dlouhá doba , kdy na něj nešla střela a dostává gól na přední tyč
23:00
Fišera hraje srdíčkem pro svůj tým
21:49
Výborně provedený nájezd zavěšený backhandem do šibenice
21:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad z trestného střílení (5:1).
21:48
Souček zatáhl za záchranou brzdu, ale to faul, bude to nájezd
21:20
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
21:20
Uvidíme druhou přesilovku Boleslavi!
19:00
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Michal Fišera, asistoval Ondřej Pužman (5:0).
19:00
Klasická Pužmovina alias výjezd od mantinelu a střela na zadní tyč, kterou golman chytá, ale na Fišerovu dorážku do horního prostoru brány, která se odrazila znovu o břevno neměl nárok
17:38
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Pavel Košek bez asistence (4:0).
17:38
Životní střela Pavla Koška, která se odrazila od břevna do brány, nádherný gól a diváci šílí!
15:01
A máme tu druhou třetinu tohoto utkání
15:00
15:00
14:48
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Michal Fišera, asistoval Ondřej Pechan (3:0).
14:48
Bojovnost se vyplácí! Michal skóruje nad nohu hostujícího golmana
14:26
Fišera bojovně proti třem protihráčům
11:21
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Štěpán Hendrych (2:0).
11:21
Tentokrát už se Zmatlík nemýlí
10:59
Seibert elegantně jednou rukou posunul na Zmatlíka ovšem zmatlík jen orazítkoval tyč