1:2
0:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny Mašinka - TJ Lokomotiva Louny 1:4
21. Magdalena Hladíková - 3. Jiří Klokočník, 19. Filip Derfler, 23. Jan Polák, 35. Jiří Klokočník; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Václav Lapka 37 - Tereza Kalousová 6; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:1;
35:59
Máme tu konec dnešního derby Lounských L, Mašinka odehrála utkání se ctí a uhrála dejme tomu celkem v pohodě výsledek. Poslední vteřiny byly celkem vyhrocené, ale emoce jsou emoce a Radek Ložan je Radek Ložan. Tereza K. pokryla 6 střel ze 7 a byl k vidění super zákrok špičkou boty u nohy. Václav Lapka polapal neuvěřitelných 37 střel
35:59
2. část - ! Most Value Players dnešního utkání jsou : Jednoznačně za mašinku V. Lapka. A za Áčko J. Klokočník. Díky za pozornost u zápisu, při dalším zápasu s Úatím se vám z komentátorského hlediska opět přihlásí Kateřina Pelcová a Daniel Castrillo
35:27
Vyloučen hráč Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
35:27
Veronika Bláhová se po tvrdém hitu od Honzy Poláka těžce zvedala ale zvládla to!! Aplaus!!
35:22
Miláček fanoušků Zdeněk Mašek padá k zemi jak hruška po tvrdém ale čistém hitu od captaina Ženíška
34:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník bez asistence (1:4).
31:15
Zato trenéři druhého týmu hážou úsměvy na všechny strany.. :-) Neulehčujeme ti to Míšo co... :D
29:52
Trené Michal First nevypadá, že by byl s výkony svých svěřenců zrovna nadšenej... :(
26:36
Neskutečný zákrok Václava Lapky!, jako po svém vzoru Danielu Castrillo :D
24:00
24:00
23:59
Komentář k druhé třetině: Hra B týmu už byla o poznání lepší, MONSTER SAVES Václava Lapky drží jeho spoluhráče ve hře. Zajímavým postřehem při vyloučení Zdendy Maška byl komentář Radka Ložana: To bylo zbytečný!
23:59
Ze hry jde vidět, že svěřenci Michala Firsta zápas podcenili...(máme tě rádi Míšo :-)
22:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Radek Ložan (1:3).
20:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka vstřelil Magdalena Hladíková, asistoval Daniel Fraško (1:2).
19:48
Vyloučen hráč Zdeněk Mašek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Derfler, asistoval Jan Polák (0:2).
16:55
Po pár výjezdech do útočného pásma vidíme úplně stejnou hru jako v první třetině, ale u B týmu jde vidět pokrok, trenéři nejspíš hráčům promluvili do duše
13:00
Polovina Ačka má hlavu ještě na včerejším tanečním v KD Louny
12:00
12:00
11:59
Hodnocení třetiny: Ačko zatím naše Bčko drtivě mačká, ale hoši a holky z B teamu statečně vzdorují a pokouší se o nebezpečné brejky. Brankářka Ačka je z výkonu svého týmu na hraně hysterie. Zatím neměla příliš práce a tak své hochy mohutně povzbuzuje.
10:37
Trenéři obou týmů jsou rádi, hraje se již 11 minuta a Radek Ložan ještě nikoho nezmuchlal
09:49
Mašinku zatím drží výtečný golman Václav Lapka
08:06
Zápas zatím vypadá jakoby se lounský A team postavil proti superligovému teamu...
02:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Filip Kopecký (0:1).