- : -
- : -
- : -

FbŠ Bohemians B - FBC ROKYCANY 8:5
5. Martin Boháč, 9. Jan Harák, 13. Ondřej Plecháč, 23. Petr Hromádko, 51. Ondřej Plecháč, 52. Kryštof Blažej, 54. Ondřej Plecháč, 57. Ondřej Plecháč - 1. Jakub Svejkovský, 7. Jakub Svejkovský, 26. Jakub Svejkovský, 38. Jakub Svejkovský, 40. Jakub Boháč; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Linhart ? - Petr Staněk ?; po třetinách: 3:2, -:-, -:-;
60:00
Komentář trenéra hostí (Jan Barna): Odevzdané utkání bez náboje a zápalu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář kapitána domácích: Výborný výkon od všech hráčů, podpořen skvělým publikem. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za utkání. Divizní tým se projevil, kdo nás zastaví?
56:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč bez asistence (8:5).
55:29
Timeout FBC ROKYCANY
53:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Petr Hromádko (7:5).
51:45
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Plecháč (6:5).
50:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Martin Boháč (5:5).
43:25
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
39:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Jakub Košař (4:5).
37:21
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
37:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Jakub Boháč (4:4).
34:53
Vyloučen hráč Tomáš Vostřel družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Martin Fiala (4:3).
23:06
Vyloučen hráč Eduard Rytíř družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Petr Červenka (4:2).
20:57
Vyloučen hráč Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Kryštof Blažej (3:2).
08:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Ondřej Plecháč (2:2).
06:38
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (1:2).
04:27
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Jan Harák (1:1).
02:22
Vyloučen hráč Michael Liška družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání.
00:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Martin Štván (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Štván, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala, Daniel Mikulič
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Tomáš Vostřel, Michal Křenek, Petr Červenka, Martin Boháč, Petr Hromádko