3:2
- : -
TROOPERS

FbK Horní Suchá - TROOPERS 6:10
7. Jiří Třinecký, 33. Filip Krajíček, 39. Tomáš Řezáč, 46. Michael Mrózek, 48. Daniel Tychtl, 57. Václav Večeřa - 2. Rudolf Večeřa, 11. Daniel Minich, 15. Daniel Minich, 26. Jan Daler, 30. Jan Daler, 35. Jakub Peška, 36. Jan Daler, 40. Jakub Gregor, 51. Jan Daler, 60. Jan Daler; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Daniel Fukala 16, Filip Plíhal 10 - Michal Melichar 16; po třetinách: 1:3, 2:5, 3:2;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Domácí 10, Hosté 11.
60:00
Komentář trenéra hostů (Bartek Ivo): Z naší strany dobře odehraný zápas, především první dvě třetiny, přičemž ve druhe třetině šlo téměř o exibiční výkon. Ve třeti třetine jsme udělali několik chyb, domací to nabudilo a jejich výkon byl o několik stupňů lepší, než v predchozích částech utkání. Konec utkaní jsme si už pohlídali. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Krucina Petr): Vědeli jsme, že to není soupeř, kde nás čekají nějaké povinné body, ale mohl to být bonus. Bohužel jsme sebrali odvahu až ve třetí třetině. Pořád je to o tom, že s TROOPERS musíte vše udělat na sto procent, abyste mohli uspět. Skončili jsme ale s dobrým výkonem a od toho se musíme odrazit k dalším výkonům. Děkuji soupeři a fanouškům za dnešní utkání.
60:00
59:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Kadlec (6:10).
59:41
Posledním kdo dnes rozvnil síť je opět Daler, který vstřelil svou pátou branku.
58:31
Plíhal předvedl zákrok večera při situaci 2 na 0. Následně zvoní další tyč domácí branky.
57:30
Další střela hostů končí na tyči.
56:39
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Václav Večeřa, asistoval Filip Krajíček (6:9).
56:39
Krajíčkova zblokovaná střela si šťastně našla Večeřu, který snižuje.
55:00
Gregor z brejku trefuje tyč.
54:20
Hra se nám přelevá ze strany na stranu, na balónku jsou ale v posledních minutách převážně domácí.
52:40
Tychtl na středu předvedl piruetu a svou následnou střelu poslal kousek od pravé tyče. Následný odražený balón vedl z tvrdému souboji v rohu, hra se začíná ještě více přiostřovat.
51:35
Němeček tvrdě atakován v rohu. Hra na chvíli přerušena.
50:22
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Daniel Budík (5:9).
50:22
Budík zpoza brány nachází zcela osamoceného Dalera, pro kterého uř to nebyl zase tak moc těžký úkol.
49:04
Hra se nám začíná přiostřovat a obě střídačky (zejména ta domácí) burcují své hráče.
48:11
Nechybělo moc a mohlo to být už jen o dvě branky. Pohledný volný úder v podání domácích hráčů.
47:03
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Tomáš Kasinec (5:8).
47:03
Mrozek a následně Tychtl upravují skóre. Domací jsou teď na koňi.
45:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Michael Mrózek, asistoval Martin Czyž (4:8).
44:31
Hensler až příliš tvrdě atakuje soupeře, tuhle situaci končí až rozhodčí rázným verdiktem.
42:14
Krajíček svou další střelou pouze do připraveného Melichara.
40:42
Perfektní zákrok Plíhala na začátku třetiny stále drží domácí v naději na dnešní úspěch.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Domácí 5, Hosté 13
40:00
39:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jakub Gregor, asistoval Daniel Budík (3:8).
39:41
Zatím nejpohlednější akci utkání zakončuje Gregor gólem do šatny.
38:49
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Řezáč bez asistence (3:7).
38:49
Horní Suchá přešla do osobní obrany, což vede ke snížení skóre.
36:18
Tychtl z první netrefuje zařízení.
35:00
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Vít Mlejnek (2:7).
35:00
Hosté se svou odpovědí nečekají dlouho a skórují dvakrát během jedné minuty. Daler na hřišti přivítal Plíhala pro sebe tím nejlepším možným způsobem a kompletuje hattrick.
34:05
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jakub Peška, asistoval Daniel Hruška (2:6).
34:05
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Plíhal družstva FbK Horní Suchá
32:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Vojtěch Kopia (2:5).
32:24
Krajíček nekompromisně vymetl veškěré pavučiny Melicharovi brány.
29:31
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Daniel Budík (1:5).
29:31
Krásná individuální akce Dalera s následnou střelou po zemi na bližší tyč = 1:5.
28:38
První vážnější situace domácích ve druhé třetině končí útočným faulem.
26:20
Hostující Večeřa zaváhal ve stoprocentní gólové situaci.
25:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Kadlec (1:4).
25:10
Špatně rozebraná standartní situace vede ke čtvrtému gólu hostí.
23:51
Hosté po pauze zařadili ještě vyšší rychlostní stupeň a motají soupeře na útočné polovině. Cirkl teď dvakrát skvěle zabránil finální nahrávce.
21:32
Třinecký v situaci 1 na 1 neuspěl, z následného brejku Kadlec přestřeluje.
20:25
Kubala je dnes velmi při chuti, svou další střelu však poslal pouze do bloku.
20:00
20:00
Střely na branku: Domácí 7, Hosté 12
20:00
18:13
Tychtlova střela z vlastní poloviny těsně minula hostující bránu. Rozehrávají hosté.
15:41
Kubala v situaci 3 na 1 zakončuje sám, tzv. "do desítky".
14:30
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Minich, asistoval Petr Kubala (1:3).
14:30
Kubala si připisuje třetí asistenci a hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
12:27
Velmi pohledná brejková situace domácích po ose Kasinec - Krajíček, ovšem Melichar znovu bezchybný.
10:38
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Minich, asistoval Petr Kubala (1:2).
10:38
Minich se dostal k opakované střele a hosté se opět ujímají vedení.
06:32
Hensler se dostal ke dvoum shodným zakončením, Melichar v obou případech bezchybný.
06:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Martin Czyž (1:1).
05:25
Krajíček s Večeřou svou akci překombinovali a útok tak končí bez střelby.
04:44
V úvodních minutách hosté kombinují s míčkem a vůbec nepoustí domací ke hře.
01:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Petr Kubala (0:1).
01:26
Fukala si připisuje první úspěšný zákrok.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Daniel Hruška, Jakub Peška, Rudolf Večeřa, Petr Kubala, Daniel Minich
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Petr Šimek, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Patrik Cirkl, Tomáš Kasinec