2:2
0:2
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:4
8. Radovan Kufa, 21. Ondřej Nýč, 22. David Kosmál - 18. Ondřej Jankovský, 24. Filip Novotný, 27. Ondřej Jankovský, 30. Filip Novotný; rozhodčí: Milan Ganišin - Ondřej Keberle; vyloučení: 1:3 + Vojtěch Valigůra OS; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Tadeáš Beil ? - Erik Cullurá ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:2;
36:00
34:14
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
29:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Filip Novotný, asistoval Ondřej Jankovský (3:4).
28:43
Vyloučen hráč Vojtěch Valigůra družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:43
Vyloučen hráč Vojtěch Valigůra družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B - osobní trest.
26:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Jankovský bez asistence (3:3).
26:30
Na hřišti teď můžeme vidět elitní pětky obou týmů
25:45
V hale je i přes vysoký počet fanoušků uplné ticho, nejspíš je to způsobeno vzdáleností
24:00
24:00
23:59
Zápas se nám vyostřuje
23:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Filip Novotný, asistoval Filip Szemla (3:2).
23:09
Vyloučen hráč Teodor Sedláček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hákování.
22:30
zápas se hraje v opravdu vysokém tempu a jde zde vidět, že ani jeden tým nepodcenil letní přípravu
21:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Kosmál, asistoval Radovan Kufa (3:1).
20:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Radovan Kufa (2:1).
20:00
mírný zmatek na hřišti, nicméně přesilovka Opavy pokračuje ve velkém stylu.
18:37
Vyloučen hráč Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.
17:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Kryštof Vašňovský (1:1).
13:39
Vyloučen hráč Vojtěch Sznapka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Radovan Kufa, asistoval Adam Lehnert (1:0).