1:4
3:5
- : -

SK K2 Prostějov - FbC Asper Šumperk 6:11
8. Libor Čmela, 14. Jakub Krnáč, 34. Adam Čejka, 43. Jakub Krnáč, 51. Michal Konečný, 59. Michal Konečný - 8. Michael Maus, 13. Ondřej Kováč, 27. Michal Šíma, 30. Jan Mannl, 35. Štěpán Maixner, 38. Jiří Trávníček, 41. Daniel Venouš, 41. Petr Matěj, 46. Jan Mannl, 48. Michael Maus, 50. Michal Šíma; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 5:4; využití: 0:4; diváků: 49; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 15, Martin Přibyl 5 - Antonín Byvan 20; po třetinách: 2:2, 1:4, 3:5;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: První třetina v dobrém tempu, Prostějov nás dobře bránil a nám trvalo než jsme se dostali k naší hře. Vyšly nám přesilovky a to byl rozdíl v zápase. Díky soupeři a rozhodčím za utkání
60:00
Vyjádření trenéra domácích: S kvalitním soupeřem rozhodly hlavně přesilovky. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
60:00
Celkový počet střel: domácí - 26, hosté - 31
60:00
58:14
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Jan Hél (6:11).
58:14
Kosmetická úprava skóre, po krásné nahrávce Héla se prosadil Konečný
55:20
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
52:49
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
50:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Zdeněk Fojt (5:11).
49:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jindřich Kamler (4:11).
48:37
Vyloučen hráč Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
47:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michael Maus, asistoval Petr Matěj (4:10).
45:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Ondřej Mrázek (4:9).
45:17
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Přibyl družstva SK K2 Prostějov
44:50
Vyloučen hráč Matěj Ošťádal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:00
Buldozér Krnáč na place!
43:00
Lachtaní skok Kachny
42:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (4:8).
42:27
Identická situace jako z první třetiny! Klasická Fojtovina a krvelačné zakončení Krnáče
40:33
Hodně ledová sprcha
40:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (3:8).
40:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Michal Vařeka (3:7).
40:00
40:00
39:30
Spektakulární zákrok Krátkého! Čumím s otevřenými ústy a smekám klobouk
37:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (3:6).
36:19
Vyloučen hráč Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
34:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Štěpán Maixner, asistoval Jan Mannl (3:5).
33:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Čejka, asistoval Michal Konečný (3:4).
33:33
Přepište dějiny! Adam Čejka tváří v tvář golmanovi nezaváhal! Fantazie
33:00
Atmosféra tak hustá, že nevidím na klávesnici
29:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Štěpán Maixner (2:4).
28:00
Helisovka na vyprášení rukavic
26:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Ondřej Mrázek (2:3).
25:34
Vyloučen hráč Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:29
Už se nám to žduchá!
24:28
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
24:28
22:34
Vyloučen hráč Ondřej Kováč družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za zdržování hry.
21:00
Místní prvok Frýda je v hale! V doprovodu s ním velká naděje českého hokeje Adam Studený
20:01
Po prvotřídním přestávkovém programu zařízeném nejlepší místní DJkou Sabinou jdeme opět na to!
20:00
20:00
16:00
První jarní větřík zavítal do Prostějova!
14:00
V domově důchodců by ho byla velká škoda! Kachna opět drží akcie Prostějova
13:25
13:25
Klasická "Fojtovka" na Krnáče a tento chasník se opravdu nemýlí! Vyrovnáno
12:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč, asistoval Jakub Hruban (1:2).
10:00
Velmi důležitý Krátkého zákrok! Dosud nebylo objasněno, kde má tento chlapec kyčle
07:51
07:51
Chvilková nepozornost a máme vyrovnáno
07:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Matěj Ošťádal (1:0).
07:23
A snaha zúročena! Čmela nádhernou ránou do pravého horního růžku rozvlnil síťku
07:00
Čmela teď vyslal průnikovku, která zalahodila nejednomu oku v hale, bohužel nevyužita
05:30
Sledujeme až nezvykle klidnou hru na úvod utkání ze strany domácích! Doufám, že to nezakřiknu
04:33
První nálet kapitána Héla skončil bohužel jen v rohu
02:00
Sexmeralda proti všem! Pavel Bezouška využil svůj obrovský přehled ve hře a zažehnal požár jako hasiči při dnešním zásahu v olomoucké Šantovce
01:00
První jedovatice Šumperka míjí Krátkého klec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michal Vařeka, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Jan Hél, Libor Čmela, Matěj Ošťádal, Pavel Bezouška, Ondřej Král
00:00
Dámy a páni, je to tady! Poslední ligový domácí zápas mezi domácím Prostějovem a lídrem tabulky z Šumperka odstartován!