0:2
2:7
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Chomutov 3:10
1. Petr Strnad, 31. Mikuláš Kulík, 44. René Chodura - 2. Martin Jeníček, 22. Adam Martin, 25. Adam Martin, 33. Tomáš Kotlan, 33. Petr Krob, 39. František Kubík, 40. František Kubík, 42. Martin Jeníček, 45. Jakub Olejka, 45. Jakub Olejka; rozhodčí: Tomáš Kapr - Martina Lerchová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Staněk 17 - Lukáš Kopecký 18; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:7;
45:00
44:59
komentar trenera hosti E.Sterby: Jedno derbicko zvladnute, druhe uz ne. Chomutov chtel vic, a bylo to videt. Na place, na stridacce. My zas mame na cem pracovat a alespon nemame duvod byt na hrusce. Diky souperi za utkani.
44:59
Komentář trenéra hostů Petra Lince: Porážka z prvního derby vrácena. Takže 1:1. Jsem rád, že po nastavení určitých základních principů v týmu kluci fungovali. Teď je třeba přístup minimálně udržet, spíše ještě zlepšovat a úspěchy přijdou. Díky za zápas.
44:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka, asistoval František Kubík (3:10).
44:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka, asistoval Adam Manas (3:9).
43:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil René Chodura, asistoval Kryštof Danda (3:8).
41:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Tomáš Kotlan (2:8).
39:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Adam Manas (2:7).
38:18
34:43
Vyloučen hráč Jakub Olejka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Krob, asistoval Martin Jeníček (2:5).
32:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Martin Jeníček (2:4).
30:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Petr Strnad (2:3).
30:00
30:00
24:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (1:3).
21:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Martin Jeníček (1:2).
17:17
Vyloučen hráč Adam Manas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
01:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček bez asistence (1:1).
00:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Patrick Lenke (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Martina Lerchová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Adam Manas, František Kubík, Ondřej Holubář, Jakub Olejka, Rudolf Klement
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Matouš Terč, Patrick Lenke, Petr Strnad, Mikuláš Kulík