0:2
4:2
0:0

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Florbal Vsetín 6:5pn
19. Jan Huška, 45. Tomáš Habrnál, 54. Filip Matějka, 55. Filip Matějka, 57. Antonín Godiš, N Tomáš Habrnál - 5. Vojtěch Trčka, 30. Michal Žůrek, 33. Jakub Maniš, 41. Robin Macek, 56. Robin Macek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 27 - Jakub Tománek 24; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Ivan Zajíc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Ivan Zajíc a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Jakub Maniš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Robin Macek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Tomáš Habrnál a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Filip Matějka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Tomáš Habrnál a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Dalibor Morys , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
V prodloužení vyslaly oba týmy na bránu 5 střel.
65:00
Komentář trenéra domácího celku, Vladana Sukače: Děkuji soupeři a divákům. Dneska za FbC nastoupil tým, který bojoval na své první vítězství.
65:00
Komentář trenéra hostů, Davida Anděla: Vlastními silami jsme soupeři darovali vítězství. Děkujeme za hru.
65:00
64:31
Blažek pohrozil, už to vypadalo na rozhodnutí.
59:53
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
59:47
59:20
Březík běží sám na bránu, ale míjí.
57:47
Timeout Florbal Vsetín
57:47
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
56:35
56:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Antonín Godiš, asistoval Jan Huška (5:5).
55:48
Hosté hrají v pěti a nyní chvilku přesilovku.
55:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Michal Žůrek (4:5).
54:49
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka bez asistence (4:4).
54:35
Vyloučen hráč Tomáš Blažek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
53:48
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
53:26
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Jan Huška (3:4).
53:02
Hráčům Vsetína odskakuje míček a nedaří se jim akce dotáhnout do konce.
49:39
Trčka leží na zemi a hra je přerušena.
46:34
V poslední třetině začal být Frýdek aktivnějším týmem.
45:28
Vsetín rozehrává standardku u velkého brankoviště. Krátká přihrávka a střela nad bránu.
44:06
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál bez asistence (2:4).
42:58
Habrnál poslal nenápadnou střelu po zemi. Brankář ji asi ani neviděl, ale náhodou ji vyrazil nohou.
40:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Ivan Zajíc (1:4).
40:00
40:00
Poměr střel v druhé třetině byl 5:9.
40:00
39:33
Konec třetiny se blíží, hra je poklidná a už se toho asi moc nestane. Hráči šetří sílu na zbytek hry.
38:00
Smiga v úniku, ale bohužel sám a nemá kam přihrát. Golman si střelu pohlídal.
36:12
Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden z týmů si míček neudrží moc dlouho.
32:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Maniš, asistoval Jan Marančák (1:3).
31:45
Matějkova střela přímo do obránce se minula účinkem.
29:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Žůrek bez asistence (1:2).
28:54
Teď to tam poskakovalo před Frýdeckou bránou a nikdo se ne a ne trefit. Ani do brány, ani pryč.
26:38
24:38
22:00
Hosté hrají v plném počtu.
20:00
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Poměr střel na bránu v první třetině byl 8:12.
20:00
19:15
Domácí si zahrají přesilovku. Nyní na hřišti v šesti bez brankáře.
18:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Huška, asistoval Filip Matějka (1:1).
17:14
I Frýdek si umí vytvářet šance, jen ta koncovka nějak nevychází.
15:03
13:46
Krásná Matějkova dělovka, kterou Tománek na poslední chvíli vyrazil nad bránu.
13:03
Vyloučen hráč Jan Trčka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
09:22
Z domácích hráčů je nejviditelnější Matějka, ale ani tomu se zatím nepodařilo rozumně vystřelit na bránu.
06:55
Oba golmani drží stráž, ale zasahovat zatím moc nemuseli.
04:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vojtěch Trčka, asistoval Jakub Húšť (0:1).
02:18
Zatím je Vsetín o něco aktivnější a více drží míček.
00:23
Utkání začalo a jako první se žene do akce Vsetín. Po několika přihrávkách se jim podařilo vystřelit, ale bránu přesto neohrozili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín:
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Filip Smiga, Martin Klieščik, Tomáš Blažek, Tomáš Habrnál, Radim Klimecký