2:0
1:2
- : -

1.MVIL Ostrava - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5
3. Tomáš Tonka, 10. Milan Sirý, 10. Lukáš Uherek, 13. Milan Sirý, 14. Velen Hlavatý, 29. Jan Kafna - 6. Adam Lehnert, 9. Matěj Krušberský, 12. Adam Lehnert, 26. David Kosmál, 27. Radovan Kufa; rozhodčí: Roman Sasín - Tomáš Bartusek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Tadeáš Beil ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 1:2;
36:00
34:06
Vyloučen hráč Jan Hinčica družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
28:32
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Kafna, asistoval Jaroslav Kaprál (6:5).
26:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Radovan Kufa, asistoval Adam Lehnert (5:5).
25:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Kosmál bez asistence (5:4).
24:00
24:00
17:13
Vyloučen hráč Velen Hlavatý družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
13:38
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý, asistoval Lukáš Uherek (5:3).
12:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Milan Sirý, asistoval Tomáš Tonka (4:3).
12:00
12:00
11:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Adam Lehnert, asistoval Ondřej Nýč (3:3).
09:36
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Lukáš Uherek, asistoval Velen Hlavatý (3:2).
09:07
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Milan Sirý, asistoval David Pisko (2:2).
08:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Matěj Krušberský, asistoval Ondřej Nýč (1:2).
05:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Adam Lehnert, asistoval Matěj Krušberský (1:1).
02:31
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Tonka, asistoval Matyáš Vašňovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Tomáš Bartusek.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Tomáš Tonka, Jan Kafna, Lukáš Uherek, Tomáš Elbl, David Pisko