2:5
0:6
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FC Bučis Team 2:16
29. Ondřej Kašpárek, 37. Ondřej Tichý - 4. Jakub Černý, 12. Adam Drastich, 17. Michal Soukup, 20. Michal Soukup, 20. Tomáš Mudra, 22. Matyáš Kalina, 24. Jakub Černý, 31. Antonín Šiška, 36. Michal Soukup, 39. Šimon Pavlíček, 42. Tomáš Matoulek, 45. Jakub Vondruška, 46. Jan Pohořalý, 47. Matyáš Kalina, 56. Adam Drastich, 59. Tomáš Mudra; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:0; využití: 0:5; diváků: 32; zásahy brankářů: Marek Pospíšil 16, Matěj Chabr 11 - Marek Galajda 33; po třetinách: 0:5, 2:5, 0:6;
60:00
Střely na bránu : Domácí 10 hosté 16
60:00
Komentář trenéra hostí (p. Jan Zahalka): Přesně takovýhle zápas jsme potřebovali, abychom do týmu vrátili pohodu a sebevědomí včetně dobře odehraných přesilovek. Soupeři přejeme zlepšené výkony do dalších zápasů.
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích (p. Oldřich Jireček): Dnes jsme narazili na jednoho z nejtěžších soupeřů Bučis, který oproti nám měl jednoznačně navrch jak v ryhlosti, tak herně, což se ukázalo na výsledku. Soupeři blahopřeji k zaslouženému vítězství.
60:00
59:50
Jireček v poslední akci zápasu střílí na bránu, brankář provádí zákrok
58:36
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Michal Soukup (2:16).
57:41
Vacín se řítí na bránu, přestřeluje ji
57:02
Vyloučen hráč Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:21
Mudra běží sám na bránu, netrefuje se
55:56
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich bez asistence (2:15).
46:28
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (2:14).
46:02
Černý se řítí sám na bránu, raději ale nahrává, ale hostující se netrefuje
45:37
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Pohořalý, asistoval Antonín Šiška (2:13).
45:21
Mudra trefuje tyč
44:04
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (2:12).
42:51
Vodička netrefuje letící míček, i přes to, pěkná šance
41:58
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Michal Soukup (2:11).
38:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Adam Drastich (2:10).
38:17
Vodička střílí z pravé strany, netrefuje branku
36:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Oldřich Jireček (2:9).
36:00
Jireček dostává parádní přihrávku a dává do odkryté branky
35:47
Tichý doráží u brány, Galajada ale chytá
35:32
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Tomáš Mudra (1:9).
35:32
Viktor Hocelík opět střílí, ale střelu blokují hosté
32:45
Jireček se dostal přes dva hráče, a poté přihrává Hocelíkovi který střílí na bránu. Pěkná akce
30:13
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šiška, asistoval Jan Wald (1:8).
28:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Kašpárek, asistoval Oldřich Jireček (1:7).
23:21
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (0:7).
23:21
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Chabr družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
22:53
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
19:47
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Jakub Černý (0:5).
19:20
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
19:20
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
19:01
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Jakub Černý (0:4).
18:47
Vyloučen hráč Pavel Petrok družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
18:10
Mudra netrefuje prázdnou bránu
16:51
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Matyáš Kalina (0:3).
15:43
Vodička opět nevyužívá šance, ani po tak krásné akci.
14:56
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.