1:3
1:3
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Dobruška 2:8
18. Matěj Voves, 33. Matěj Voves - 4. Adam Jakubský, 13. Lukáš Prause, 17. Jakub Kollert, 18. Adam Jakubský, 18. David Kollert, 40. Adam Pekárek, 41. Lukáš Prause, 43. Adam Jakubský; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2 + Karel Vašák OS + 5:2; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Benák 3, Vojtěch Mazák 19 - Luboš Šustr 15; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:3;
45:00
44:07
Vyloučen hráč Pavel Prokůpek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:32
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Jakubský, asistoval Vít Holeček (2:8).
40:50
Vyloučen hráč Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL - osobní trest.
40:50
Vyloučen hráč Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 5 minut za nedovolené vrážení.
40:36
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Lukáš Prause bez asistence (2:7).
39:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Pekárek, asistoval Jakub Hejhal (2:6).
36:18
Vyloučen hráč Vít Holeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:47
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Matěj Voves, asistoval Tomáš Doležal (2:5).
30:00
30:00
26:55
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil Karel Vašák.
25:05
Vyloučen hráč Matěj Voves družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
17:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil David Kollert, asistoval Jakub Kollert (1:5).
17:55
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Mazák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
17:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Jakubský bez asistence (1:4).
17:00
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Matěj Voves, asistoval Jakub Frýzl (1:3).
16:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jakub Kollert, asistoval Vít Holeček (0:3).
15:00
15:00
13:35
Vyloučen hráč Vít Holeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vražení zády.
12:34
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Lukáš Prause, asistoval Vít Holeček (0:2).
03:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Jakubský, asistoval Adam Kosař (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Vojtěch Benák; hráči v poli: Pavel Prokůpek, Jakub Klikar, Matěj Voves, Tomáš Havel, Karel Vašák