0:4
1:2
- : -

1. SC Bohumín´ 98 - FK Gůfuň Nový Jičín 1:7
31. Petr Michalík - 11. Petr Žlebek, 14. Vojtěch Hanzelka, 16. Vojtěch Hanzelka, 16. Vojtěch Hanzelka, 21. Jakub Táborský, 27. Oliver Rusev, 31. Alexandr Dresler; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Beneš ?, Lukáš Koziorek ? - Dominik Vašenda ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 1:2;
36:00
30:18
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Alexandr Dresler, asistoval Jakub Táborský (1:7).
30:08
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Petr Michalík, asistoval Jan Zlotý (1:6).
26:31
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Oliver Rusev bez asistence (0:6).
24:00
24:00
20:56
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Jakub Táborský, asistoval Ondřej Bienek (0:5).
17:17
Vyloučen hráč Jan Zlotý družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za hrubost.
15:49
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Vojtěch Hanzelka, asistoval Petr Žlebek (0:4).
15:49
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Koziorek družstva 1. SC Bohumín´ 98
15:04
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Vojtěch Hanzelka bez asistence (0:3).
14:51
Vyloučen hráč Lukáš Drda družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
13:01
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Vojtěch Hanzelka, asistoval Ondřej Bienek (0:2).
12:00
12:00
10:33
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek, asistoval Štěpán Bill (0:1).
06:06
Vyloučen hráč Ondřej Bienek družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Gůfuň Nový Jičín: brankář: Dominik Vašenda; hráči v poli: Štěpán Bill, Petr Žlebek, Vojtěch Hanzelka, Tomáš Kluska, Ondřej Bienek
00:00
Line-up domácích 1. SC Bohumín´ 98: brankář: Tomáš Beneš; hráči v poli: Lukáš Marcalík, Matěj Vyskočil, Jiří Kameník, Petr Kameník, Jakub Šindelka