0:3
1:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko bílí - FbC Hradec Králové C 1:6
13. Matyáš Kvapil - 1. Filip Rathouský, 6. Jakub Štancl, 12. Tomáš Karlík, 13. Filip Rathouský, 20. Adam Karlík, 22. Jakub Štancl; rozhodčí: Jan Růžička - Kateřina Koucká; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Robin Langer 12 - Michal Malý 5; po třetinách: 0:3, 1:3;
24:00
21:17
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Štancl, asistoval Filip Rathouský (1:6).
19:17
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Adam Karlík, asistoval Tomáš Karlík (1:5).
19:04
Timeout FbC Hradec Králové C
12:55
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Matyáš Kvapil, asistoval Matěj Krčál (1:4).
12:36
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Filip Rathouský bez asistence (0:4).
12:00
12:00
11:48
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Tomáš Karlík, asistoval Jakub Nerad (0:3).
07:35
Vyloučen hráč David Svatoň družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za hra na zemi.
05:28
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Štancl bez asistence (0:2).
05:17
Vyloučen hráč David Dušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí na 2 minuty za špatné střídání.
00:09
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Filip Rathouský, asistoval Ondřej Veselý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Růžička a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Andrej Janda, Ondřej Veselý, David Svatoň, Patrik Ježek, Filip Rathouský