0:3
1:1
- : -

ŽSK Třemošnice B - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 2:4
10. Ondřej Pilař, 42. Tomáš Pleva - 16. Roman Kristek, 16. Jiří Toman, 21. Matěj Moravec, 32. David Derka; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Prokop 17 - Jan Moravec 9; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:1;
45:00
42:37
Vyloučen hráč Jan Šturma družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
41:28
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Tomáš Pleva, asistoval Ondřej Šváb (2:4).
35:31
Vyloučen hráč Jan Šťastný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:01
Vyloučen hráč Tomáš Mládek družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání.
31:08
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil David Derka, asistoval Martin Kavka (1:4).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Tomáš Mládek družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za blokování hokejky.
25:21
Vyloučen hráč Ondřej Pilař družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání.
20:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Matěj Moravec, asistoval David Matyáš (1:3).
19:34
Vyloučen hráč Tomáš Horáček družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:07
Vyloučen hráč Tomáš Pleva družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Jiří Toman, asistoval David Lauterbach (1:2).
15:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Roman Kristek, asistoval Vojtěch Petr Dostálek (1:1).
15:00
15:00
14:59
Střely po 1. třetině 3:10
09:51
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Ondřej Pilař, asistoval Tomáš Pleva (1:0).
06:54
Pořadatelský stůl i s posádkou byl napaden jedním hráčem Letohradu, který si nesrovnal mířidla a trefil zapisovatelský počítač. Naštěstí se jsme se ubránili a můžeme Vám dál přinášet informace z tohoto utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice B: brankář: Jan Moravec; hráči v poli: Martin Kavka, Petr Valenta, David Derka, Vojtěch Petr Dostálek, Jan Šturma