1:0
1:2
- : -

Klub SPV Pardubice B - ŽSK Třemošnice B 4:4
1. Tomáš Krejcar, 14. Luboš Drahozal, 30. Luboš Drahozal, 44. Roman Kábele - 3. Tomáš Horáček, 14. Ondřej Šváb, 39. Tomáš Pleva, 39. Daniel Hofman; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Tomáš Krejčí; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Šimon 13 - Petr Prokop 12; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2;
45:00
43:58
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Roman Kábele, asistoval Jan Krtička (4:4).
43:05
Timeout Klub SPV Pardubice B
40:30
Vyloučen hráč Tomáš Mládek družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání.
38:51
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Daniel Hofman, asistoval Michal Říha (3:4).
38:17
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Tomáš Pleva, asistoval Tomáš Horáček (3:3).
35:50
Vyloučen hráč Tomáš Odvárka družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání.
34:02
Vyloučen hráč Vojtěch Růžička družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
29:24
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Luboš Drahozal, asistoval Roman Kábele (3:2).
28:30
Vyloučen hráč Daniel Hofman družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:43
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Luboš Drahozal, asistoval Tomáš Krejcar (2:2).
13:09
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Ondřej Šváb, asistoval Jan Červinka (1:2).
07:21
Vyloučen hráč Tomáš Pleva družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání.
02:47
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Tomáš Horáček, asistoval Ondřej Šváb (1:1).
00:15
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Tomáš Krejcar, asistoval Radek Filipi (1:0).
00:15
A máme tu první gól zápasu znovu hned z první střely na branku a prosazuje se rovnou kapitán mužstva Tomáš Krejcar. 1:0
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice B:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Pardubice B: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Dominik Řezníček, Tomáš Odvárka, Roman Kábele, Tomáš Krejcar, Radek Filipi