0:4
1:5
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto 1:9
19. Ondřej Pakosta - 2. Matěj Tošovský, 3. Erik Šigut, 4. Tomáš Macháček, 7. Zdeněk Kyndl, 18. Zdeněk Kyndl, 19. David Špaček, 21. Erik Šigut, 22. David Špaček, 22. Matěj Tošovský; rozhodčí: Jan Vácha - Adam Drahoš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Eliška Křivková 1, Jiří Večeře 13 - Adam Rozlivka 15; po třetinách: 0:4, 1:5;
24:00
21:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Matěj Tošovský, asistoval Jakub Hrdina (1:9).
21:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček, asistoval Erik Šigut (1:8).
20:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Erik Šigut bez asistence (1:7).
18:40
18:20
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Jan Majtner (1:5).
17:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl bez asistence (0:5).
12:56
Vyloučen hráč Filip Dlouhý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za opakované přestupky.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Večeře družstva FLORBAL LITOMYŠL
12:00
12:00
06:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval David Špaček (0:4).
03:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Matěj Tošovský (0:3).
02:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Erik Šigut, asistoval David Špaček (0:2).
01:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Matěj Tošovský, asistoval Tomáš Macháček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vácha a Adam Drahoš.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Lukáš Hochbergr, Filip Pavliš, Tomáš Řehůřek, Jan Majtner, Ondřej Pakosta