0:3
1:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC LETOHRAD Orel Orlice 2:5
14. Šimon Shon, 32. Pavel Kraus - 12. Matouš Poláček, 17. Adam Šubert, 30. Štěpán Appl, 30. Maxim Kubelka, 45. Maxim Kubelka; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Tomáš Krejčí; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 24 - David Richter 15; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:1;
45:00
44:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Petr Doleček (2:5).
42:20
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
34:09
Vyloučen hráč Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:56
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Matěj Máslo (2:4).
30:00
30:00
29:57
29:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Appl, asistoval Jonáš Malý (1:3).
24:11
Vyloučen hráč Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert, asistoval Petr Doleček (1:2).
15:00
15:00
13:37
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Marek Filcsák (1:1).
11:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Poláček, asistoval Vojtěch Petr Dostálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Petr Doleček, Martin Novák, Adam Šubert, Maxim Kubelka, Albert Lepin
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Jakub Novotný, David Weishaupt, Marek Filcsák, Michal Novák, Pavel Kraus