4:2
3:1
- : -

Sokoli Pardubice B - TJ Lanškroun 8:4
11. Jakub Dynter, 19. Šimon Musálek, 23. Jakub Dynter, 24. Tomáš Novotný, 25. Filip Oliva, 31. Jakub Dynter, 31. Šimon Petrjánoš, 34. Jakub Dynter - 8. Dominik Morávek, 22. Lukáš Bureš, 27. Dominik Morávek, 44. Lukáš Bureš; rozhodčí: Václav Jiruška - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 3 + David Kabrhel OS:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Stehlík 15 - Matěj Parent 19; po třetinách: 1:1, 4:2, 3:1;
45:00
43:04
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Lukáš Bureš, asistoval Dominik Morávek (8:4).
39:32
Vyloučen hráč Viktor Nermuť družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:27
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Dynter, asistoval Jan Piskač (8:3).
30:31
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Šimon Petrjánoš, asistoval Tomáš Novotný (7:3).
30:19
30:00
30:00
26:38
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Tomáš Bureš (5:3).
24:33
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Filip Oliva, asistoval Jan Piskač (5:2).
23:38
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Šimon Musálek (4:2).
22:18
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Dynter, asistoval Marek Štrych (3:2).
21:58
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Lukáš Bureš, asistoval Pavel Kadrnožka (2:2).
20:10
Vyloučen hráč Filip Oliva družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:00
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Šimon Musálek, asistoval Šimon Petrjánoš (2:1).
15:00
15:00
10:41
09:56
Vyloučen hráč Šimon Petrjánoš družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za špatné střídání.
07:49
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Lukáš Bureš (0:1).
07:49
Vyloučen hráč David Kabrhel družstva Sokoli Pardubice B - osobní trest.
04:44
Vyloučen hráč Pavel Kadrnožka družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Jan Čtvrtečka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lanškroun:
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: Marek Štrych, David Plachý, Jakub Dynter, Jan Piskač, Filip Oliva