1:3
- : -
FBC Přerov

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Přerov 2:5
17. Barbora Kučerová, 30. Nikol Zachníková - 6. Markéta Šrámková, 11. Tereza Oujezdská, 26. Markéta Šrámková, 31. Jana Hrčková, 33. Markéta Šrámková; rozhodčí: Aleš Horváth - Milan Fojt; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Jalcsová ? - Lucie Řeháková ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:3;
36:00
34:05
Vyloučen hráč Veronika Slaninová družstva FBC Přerov na 2 minuty za držení.
32:07
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Jana Hrčková (2:5).
30:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jana Hrčková, asistoval Markéta Šrámková (2:4).
29:57
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Nikol Zachníková, asistoval Barbora Kučerová (2:3).
26:08
Vyloučen hráč Barbora Kučerová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
25:12
24:00
24:00
22:36
Vyloučen hráč Tereza Oujezdská družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
16:59
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Barbora Kučerová, asistoval Lydie Božková (1:2).
12:00
12:00
11:59
Vyloučen hráč Saskie Střelecká družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
10:47
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Oujezdská, asistoval Veronika Slaninová (0:2).
05:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Bára Gaďourková (0:1).