0:5
1:4
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - KM automatik FBK Jičín 1:14
34. Dominik Cejnar - 5. Tomáš Ouhrabka, 12. Tomáš Typlt, 13. Matěj Jína, 14. Adam Sucharda, 15. Vojtěch Svoboda, 19. Adam Sucharda, 19. Marek Badzo, 19. Tomáš Typlt, 23. Ondřej Svoboda, 29. Vojtěch Svoboda, 37. Adam Pazderník, 37. Marek Badzo, 44. Lukáš Chrpa, 45. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Radek Hrdlička - Adam Tilgner; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 27; zásahy brankářů: Petr Kovář 53 - David Chalupa 16; po třetinách: 0:5, 0:5, 1:4;
45:00
44:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Matěj Jína (1:14).
43:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lukáš Chrpa bez asistence (1:13).
42:18
Vyloučen hráč Martin Daks družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
36:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marek Badzo, asistoval Tomáš Typlt (1:12).
36:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Pazderník, asistoval Tomáš Ouhrabka (1:11).
35:46
Vyloučen hráč Ondřej Lukavský družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:18
Vyloučen hráč Lukáš Fidler družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
33:25
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Dominik Cejnar, asistoval Petr Koníček (1:10).
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině: Česká Skalice 4, Jičín 29
30:00
28:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vojtěch Svoboda bez asistence (0:10).
23:54
Vyloučen hráč Martin Daks družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Marek Badzo (0:9).
22:00
Povedená střela od Lukáše Fidlera letěla těsně vedle:
18:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Typlt bez asistence (0:8).
18:14
18:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Sucharda, asistoval Adam Pazderník (0:6).
15:00
15:00
Druhou částí dnešního zápasu vás provede můj kolega Jan Prouza.
15:00
Střely v 1. třetině: Česká Skalice 7, Jičín 18
15:00
14:13
14:13
V tuto chvíli přestává tento online komentovat všechny góly, které padnou,neboť by se autor nejspíše upsal k smrti. Ale uvidíme, třeba dojde na překvapení.
13:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Sucharda, asistoval Tomáš Typlt (0:4).
13:58
A přesně o minutu déle padl další gól. Tentokrát to byla jasná přímá střela z čepele Adama Suchardy.
12:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Matěj Jína bez asistence (0:3).
12:58
Ze skrumáže před bránou padl dnešní třetí gól.
11:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Typlt, asistoval Marek Badzo (0:2).
11:33
Ale to už neplatí a domácí se musí potýkat s další brankou v jejich neprospěch.
11:05
Strhl se napínavý zápas před brankou domácích, ze kterého ale nevyšla ani jedna střela, ani gól. Skalice si svou bránu pečlivě hlídá.
09:01
Jaká škoda! Kapitán Fidler se vydal do výběhu, ale tři jičínští hráči mu v tom svými těly zabránili.
05:39
Kapitán České Skalice Lukáš Fidler krásně zahájil akci, která ale bohužel skončila už na půlící čáře.
04:41
04:41
Padl první gól dnešního zápasu. Rychlá jičínská protiakce vedená Ouhrabkou skončila v bráně domácích.
04:00
Právě jsme viděli velice vysoký výhoz od jednoho z hráčů České Skalice.
02:47
Jičín zatím presuje Skalici převážně na jejich polovině, ale i Skalice se občas dostane do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Adam Tilgner.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Marek Hána, Ondřej Lukavský, Lukáš Fidler, Martin Daks, Matěj Šupík