4:1
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 8:4
1. Jakub Krtička, 5. Jakub Krtička, 10. Filip Knettig, 16. Pavel Misinský, 19. Jan Skalský, 22. David Špaček, 30. Vojtěch Linhardt, 45. Daniel Kříž - 14. Karel Vašák, 19. Vojtěch Marel, 43. Karel Vašák, 43. Jakub Frýzl; rozhodčí: Daniel Suchý - Radek Filipi; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 13 - Vojtěch Benák 7, Vojtěch Mazák 18; po třetinách: 3:1, 4:1, 1:2;
45:00
44:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Daniel Kříž bez asistence (8:4).
42:36
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jakub Frýzl, asistoval Ondřej Balcar (7:4).
42:22
Vyloučen hráč Jiří Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:01
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Vašák bez asistence (7:3).
39:32
Vyloučen hráč Vojtěch Marel družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Linhardt, asistoval Jan Skalský (7:2).
23:11
Vyloučen hráč Jan Tejkal družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Špaček, asistoval Daniel Kříž (6:2).
21:49
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Mazák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
19:52
Vyloučen hráč Jakub Krtička družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
18:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Skalský bez asistence (5:2).
18:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Vojtěch Marel, asistoval Matěj Voves (4:2).
15:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Pavel Misinský, asistoval Vojtěch Linhardt (4:1).
15:00
15:00
13:39
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Vašák, asistoval Vojtěch Marel (3:1).
09:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Filip Knettig, asistoval Jakub Krtička (3:0).
04:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Nikolas Osifčin (2:0).
02:28
Vyloučen hráč Ondřej Balcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
00:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Jan Skalský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Radek Filipi.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Vojtěch Benák; hráči v poli: Matěj Voves, Jakub Frýzl, Ondřej Balcar, Vojtěch Marel, Karel Vašák