1:2
0:1
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - FBC Hvězdy Česká Skalice 5:3
5. Ondřej Tajchman, 6. Tomáš Vavřička, 9. Martin Vlastník, 10. Adam Jedlička, 18. Adam Jedlička - 19. Dominik Cejnar, 25. Petr Koníček, 38. Lukáš Fidler; rozhodčí: Antonín Živný - Ondřej Kubelka; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Paar 16 - Petr Lexman 27; po třetinách: 4:0, 1:2, 0:1;
45:00
43:15
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
37:41
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Lukáš Fidler, asistoval Petr Koníček (5:3).
30:00
30:00
28:33
Vyloučen hráč Martin Vlastník družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
24:47
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Petr Koníček, asistoval Lukáš Fidler (5:2).
23:23
Vyloučen hráč Ondřej Tajchman družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:16
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Dominik Cejnar, asistoval Lukáš Fidler (5:1).
17:29
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička, asistoval Ondřej Tajchman (5:0).
15:52
Vyloučen hráč Lukáš Fidler družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:58
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička, asistoval Jakub Čihák (4:0).
08:04
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Vlastník bez asistence (3:0).
05:48
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Tomáš Vavřička, asistoval Ondřej Tajchman (2:0).
04:43
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Ondřej Tajchman, asistoval Jakub Čihák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Živný a Ondřej Kubelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Lexman; hráči v poli: Marek Hána, Matyáš Andrejsek, Lukáš Fidler, Ondřej Lukavský, Dominik Cejnar