3:2
3:0
- : -

1. FBC Polička dorostenci - ŽSK Třemošnice 9:3
7. Tomáš Nykl, 8. Vojtěch Přiklopil, 11. Jiří Pokluda, 19. Tomáš Nykl, 20. Tomáš Jílek, 22. Tomáš Nykl, 35. Jiří Toman, 43. Vojtěch Nunvář, 44. Tomáš Jílek - 9. Václav Zadina, 20. Daniel Marek, 26. Roman Petrus; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Dominik Flídr 8 - Jakub Tlustý 11; po třetinách: 3:1, 3:2, 3:0;
45:00
43:45
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Tomáš Jílek, asistoval Vojtěch Nunvář (9:3).
42:51
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Vojtěch Nunvář, asistoval Ondřej Hegr (8:3).
36:53
Timeout ŽSK Třemošnice
34:09
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Jiří Toman, asistoval Vojtěch Nunvář (7:3).
32:28
Vyloučen hráč Daniel Krška družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
30:00
27:40
Vyloučen hráč Tadeáš Oswald družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:59
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Štěpán Řepa (6:3).
21:04
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Tomáš Nykl, asistoval Jiří Toman (6:2).
19:46
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Daniel Marek bez asistence (5:2).
19:18
18:12
15:00
15:00
10:43
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Jiří Pokluda, asistoval Jiří Toman (3:1).
08:46
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Václav Zadina, asistoval Daniel Krška (2:1).
07:14
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Vojtěch Přiklopil, asistoval Vojtěch Nunvář (2:0).
06:28
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Tomáš Nykl, asistoval Jiří Pokluda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Jakub Motl.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Jakub Tlustý; hráči v poli: Daniel Marek, Tadeáš Oswald, Tomáš Radil, Daniel Krška, Roman Petrus