1:1
4:1
- : -

HAGA Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:3
4. Filip Voženílek, 28. Filip Voženílek, 38. Adham El Walily, 39. Pavel Barák, 43. Adham El Walily, 45. David Belej - 3. Daniel Nekvapil, 17. Daniel Nekvapil, 35. Lukáš Jungman; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Tomáš Pávek 9 - Matyáš Häusl 14; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:1;
45:00
44:23
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil David Belej, asistoval Filip Voženílek (6:3).
42:13
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
42:13
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily, asistoval David Belej (5:3).
38:53
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Pavel Barák, asistoval Daniel Martiník (4:3).
37:42
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily bez asistence (3:3).
34:20
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Matyáš Lang (2:3).
30:00
30:00
29:59
I z druhé třetiny odcházíme se smírným skóre. Stále jsme ještě nemohli vidět žádnou pikantní situaci.
27:15
Srovnáno, zápas opět začíná od nuly. Uhlopříčná taktika vyšla HAZE bezezbytku srovnává
27:11
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Filip Voženílek, asistoval Pavel Barák (2:2).
21:50
Jan Žďárský teď vyslal z půlky hřiště střelu známou ve flrbalových kuloárech jako Perdovka. Pokud nejste na staidonu přítomni, představte si legendární přímý kop Roberta Carlose a vynásobte dvěma. Gól z toho ovšem nebyl.
20:20
Druhá třetina se zatím nese ve znamení písně Pavla Bobka "Pojď stoupat jak dým". Tedy spíše v jejích tónech. Klidných a pohodových, bez vypětí a spíše s úsměvem.
16:45
Klasická situace nedáše - dostaneš. David Belej málem proměnil po vzoru českých hokejových šampionů v roce 2010 šorhendr, bohužel haškovský zákrok golmana hostí byl proti a tak padá gól na druhé straně.
16:41
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil, asistoval Matyáš Lang (1:2).
16:00
Tvrdý zákrok Pafky Baráka je ohodnocen dvouminutovým trestem. Uvidíme, jestli Chrudim dokáže využít přesilovou hru.
15:51
Vyloučen hráč Pavel Barák družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:59
V první třetině jsme neviděli žádné vyhrocené situace či extrémní šance. Skóre je poctivých 1:1 a tím odráží i aktuální pohled na hřiště. Jan Žďárský odchází na stranu.
12:00
Filip Voženílek nyní předvedl "kamešovský rozklek". Naštěstí nešlo o hru na zemi (betony sklapl až po odehrání míčku). Gól z toho bohužel nebyl.
07:20
Hra se nyní uklidnila. Vidíme spíše florbalové šachy. Trochu to divákům může připomínat rozvíjející se sport šach-box, který je známý také pod názvem "Fyzický souboj mozkoven"
03:50
Srovnání z hole Filipa Voženílka, nestora na soupisce HAGY Pardubice. Velký fanoušek podvodního rugby tak srovnává na 1:1 a zpáas začíná od nuly.
03:49
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Filip Voženílek, asistoval David Belej (1:1).
02:55
Máme tu první gól z holí chrudimských špílmachrů. V zatím jinak na emoce chladném klkání jsme mohli slyšet první "Góol!" Tak snad se místní emotivní tam-tamy ještě rozvíří.
02:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil bez asistence (0:1).