0:2
2:3
- : -

ŽSK Třemošnice - FbC Titáni Pardubice 3:7
7. Radek Brynych, 35. Tomáš Tlustý, 45. Václav Zadina - 9. Michal Bělohlav, 14. Filip Brož, 20. Michal Bělohlav, 22. David Bečka, 32. Bořivoj Nedbal, 37. Filip Brož, 45. Michal Bělohlav; rozhodčí: Lukáš Jansa - Pavel Špryňar; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Tlustý ? - Lukáš Kremina ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:3;
45:00
44:59
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Václav Zadina, asistoval Daniel Marek (3:7).
44:20
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Michal Bělohlav bez asistence (2:7).
43:49
Vyloučen hráč Josef Janko družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za držení.
38:11
Vyloučen hráč Josef Janko družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:47
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Filip Brož, asistoval Josef Janko (2:6).
36:42
Vyloučen hráč Daniel Marek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
34:04
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tomáš Tlustý, asistoval Tadeáš Oswald (2:5).
32:28
Vyloučen hráč Marek Bažant družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za hrubost.
32:28
Vyloučen hráč Daniel Marek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:13
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Bořivoj Nedbal, asistoval Marek Eliáš (1:5).
30:00
30:00
21:26
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil David Bečka, asistoval Josef Janko (1:4).
19:53
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Michal Bělohlav, asistoval Filip Brož (1:3).
17:24
Vyloučen hráč Tadeáš Oswald družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:40
Vyloučen hráč David Bečka družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:24
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Filip Brož, asistoval Michal Bělohlav (1:2).
08:36
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Michal Bělohlav, asistoval Marek Bažant (1:1).
06:26
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Radek Brynych bez asistence (1:0).
01:02
Vyloučen hráč Josef Janko družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni Pardubice:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Jakub Tlustý; hráči v poli: Daniel Marek, Tadeáš Oswald, Tomáš Radil, Daniel Krška, Roman Petrus