4:0
4:2
- : -

ŽSK Třemošnice - FBK Piráti Sokol Chrudim 10:4
4. Tomáš Tlustý, 13. Tadeáš Oswald, 16. Marek Tlapák, 19. Tadeáš Oswald, 26. Marek Tlapák, 30. Marek Tlapák, 39. Václav Zadina, 40. Roman Petrus, 41. Tadeáš Oswald, 44. Marek Tlapák - 13. Matyáš Lang, 15. Daniel Nekvapil, 43. Daniel Nekvapil, 45. Daniel Nekvapil; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Tlustý 19 - Filip Hypšman 39; po třetinách: 2:2, 4:0, 4:2;
45:00
44:11
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil bez asistence (10:4).
43:22
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Daniel Marek (10:3).
42:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil z trestného střílení (9:3).
40:48
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald bez asistence (9:2).
39:54
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
39:54
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Daniel Krška (8:2).
38:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Václav Zadina, asistoval Tadeáš Oswald (7:2).
30:00
30:00
29:30
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Daniel Krška (6:2).
26:24
Vyloučen hráč Tomáš Radil družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
25:13
21:08
Vyloučen hráč Filip Lacina družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
18:24
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Radek Brynych (4:2).
15:19
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Štěpán Řepa (3:2).
15:00
15:00
14:53
12:58
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Tomáš Tlustý (2:1).
12:03
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matyáš Lang, asistoval Daniel Nekvapil (1:1).
08:25
Vyloučen hráč Ondřej Líbal družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
03:48
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tomáš Tlustý, asistoval Tomáš Radil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Jakub Tlustý; hráči v poli: Tomáš Radil, Daniel Krška, Daniel Marek, Tadeáš Oswald, Roman Petrus