5:2
1:4
- : -

FBC Česká Lípa B - Start98 Praha-Kunratice B 9:8
7. Petr Procházka, 15. Tomáš Hudík, 16. Pavel Pešír, 22. Petr Procházka, 24. Petr Procházka, 27. Josef Hanzalík, 28. Jan Dudek, 32. Mikuláš Plášek, 45. Jan Dudek - 4. Ondřej Duda, 9. Štěpán Jabůrek, 28. Mikuláš Plášek, 38. Richard Marek, 44. Richard Marek, 50. Mikuláš Plášek, 53. Jan Větrovský, 59. Mikuláš Plášek; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 34 - Martin Novotný 31; po třetinách: 3:2, 5:2, 1:4;
60:00
Střely po třetí třetině: 13 - 17.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Jana Bureše: „Utrápený zápas se šťastným koncem pro nás. Škoda poslední třetiny, kdy jsme přišli o slibný náskok, nakonec jsme ale zvládli náročný konec utkání. Díky všem za zápas.“
60:00
Vyjádření vedoucího domácích, pana Otakara Práška: „Děkujeme soupeřům za krásný předvánoční zápas. Je nám líto, že jsme se nesešli ve větším počtu i přes to, že náš A tým hrál včera a mohli jet s námi. Díky soupeřům divákům i rozhodčím. Všem přejeme krásné svátky.“
60:00
59:34
Böhme zachránil situaci před vlastní bránou.
58:53
Hosté dotahují na rozdíl jedné branky a berou si čas na poradu.
58:07
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
58:07
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Jan Větrovský (9:8).
55:52
Na jistotu teď Tomáš Hudík odkopl balón vysokým obloučkem na tribunu.
52:07
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Větrovský, asistoval Štěpán Jabůrek (9:7).
49:34
Hosté proměňují přesilovou hru a snižují na rozdíl tří branek.
49:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Otakar Prášek (9:6).
47:49
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:36
Timeout FBC Česká Lípa B
44:18
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Dudek, asistoval Pavel Pešír (9:5).
43:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Richard Marek bez asistence (8:5).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 12 - 15.
40:00
38:37
Dva skvělé zákroky převedl Novotný a zabránil dvěma jasným gólům domácích.
37:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Richard Marek, asistoval Štěpán Jabůrek (8:4).
34:53
Další vyloučení, Hanzalík znovu sedí za sekání.
32:07
Vlastním pohybem si balon do branky srazil vracející se obránce hostí a Česká Lípa tak má další gól na kontě.
31:36
Vlastní branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Mikuláš Plášek (8:3).
31:04
Domácím první oslabení pomohlo, v druhém má ale výraznou převahu Start.
29:24
Vyloučen hráč Jan Šebera družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:27
27:02
27:02
Prášek-Plášek-gól! Tato souhra teď přidala do statistik Startu třetí branku utkání.
26:31
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Josef Hanzalík, asistoval Zdeněk Petrák (6:2).
23:25
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Tomáš Hudík (5:2).
23:25
Hattrick si na začátku druhé třetiny zkompletovat Petr Procházka.
21:06
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jan Petříček (4:2).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 15 - 10.
20:00
19:01
Dokonce první třetiny zbývá poslední minuta.
15:13
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Pavel Pešír, asistoval Jan Bureš (3:2).
14:28
Krásnou střelu od poloviny hřiště převedl Procházka, dobře tečoval Hudík nad ruce gólmana hostí.
14:10
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval Petr Procházka (2:2).
08:41
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Štěpán Jabůrek, asistoval Otakar Prášek (1:2).
06:38
06:31
Vyloučen hráč Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
06:01
Trest nyní dostane Hanzalík, zatím probíhá odložené vyloučení.
04:22
Na středu hřiště v souboji Duda s Dudkem.
03:55
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Duda, asistoval Otakar Prášek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Štěpán Jabůrek, Ondřej Duda, Jan Větrovský, Richard Marek, Mikuláš Plášek
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, Petr Pirunčík