1:4
2:1
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FbC Hradec Králové 3:9
22. David Horák, 53. David Horák, 57. Filip Pletka - 10. Jonáš Mikšovský, 14. Tomáš Pokorný, 17. Jonáš Mikšovský, 18. Jonáš Mikšovský, 23. Tomáš Pokorný, 26. Matěj Mikšovský, 36. Daniel Elicer, 38. Ondřej Erbs, 49. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Jitka Romančáková - Filip Ryant; vyloučení: 6 + Kryštof Podskalský OS:2; využití: 0:3; diváků: 8; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 20 - David Šimeček 16; po třetinách: 0:4, 1:4, 2:1;
60:00
59:59
Zápas ve slušném tempu,spousty vypracovaných brankových příležitostí. Koncentrovaný a týmový výkon. Velká kaňka v podobě dohrávání soubojů, kde jde často o zdraví hráčů. Důležité 3 body do tabulky. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: "Ostrý zápas dvou aktivních týmů, rozhodla efektivnější koncovka soupeře a naše nepřesnosti v útočném pásmu. Děkujeme soupeři za zápas.
59:37
Kolín se snaží ale Hradec je v bránění bezchybný
56:23
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Kryštof Podskalský (3:9).
55:31
Neskutečně Šaman
52:52
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil David Horák, asistoval Jakub Šamánek (2:9).
52:52
Konečně. Skvělý výhoz a stejně dobrá střela
48:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Petera (1:9).
48:27
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
37:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval David Stružinský (1:8).
37:57
Nejdříve skvělá práce z míčkem podaní Domácích ale potom vymetená šibenice Hradce.
36:36
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
36:36
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
36:36
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín - osobní trest.
35:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Martin Šejvl (1:7).
25:48
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:48
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
25:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Jonáš Mikšovský (1:6).
24:06
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:06
Vidíme hru 4 na 4
22:50
Vyloučen hráč Adam Petera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
22:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Adam Ruprich (1:5).
21:13
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil David Horák, asistoval Petr Cícha (1:4).
20:00
20:00
17:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (0:4).
16:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval David Stružinský (0:3).
13:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný bez asistence (0:2).
09:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Andrej Tibenský, David Stružinský, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský, Adam Petera
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Tomáš Kukal, Vítězslav Malínský, Marek Reithar, Jan Vobořil, Jindřich Smejkal