3:3
0:2
- : -

Technology Florbal MB Blue - Floorball Club FALCON blue 3:5
5. Lukáš Vala, 6. Simon Menke, 11. Martin Feigl - 3. Štěpán Popelka, 9. Martin Mráček, 11. Martin Mráček, 17. Martin Mráček, 20. Hynek Uvíra; rozhodčí: Jan Tůma - Jiří Toček; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Karolína Hnátková ? - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 3:3, 0:2;
24:00
23:23
Hráči družstva Technology Florbal MB Blue se snaží dorovnat zápas ale zatím prohrávají 3:5
22:55
Timeout Technology Florbal MB Blue
19:53
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Hynek Uvíra, asistoval Matyáš Krejsa (3:5).
19:53
Floorball Club FALCON blue drtí domácí tým Technology Florbal MB Blue a vedou 5:3
16:17
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Martin Mráček, asistoval Eliška Svrčková (3:4).
16:17
Už druhá asistence od Elišky Svrčkové a opět gol
16:00
Vyloučen hráč Simon Menke družstva Technology Florbal MB Blue na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Vyrovnaná hra v první částí končí 3:3
12:00
10:51
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Martin Mráček, asistoval Vojtěch Čáp (3:3).
10:07
Branku družstva Technology Florbal MB Blue vstřelil Martin Feigl, asistoval Jan Venera (3:2).
10:07
Hráči družstva Technology Florbal MB Blue proměnili přesilovku a vedou 3:2
09:27
Vyloučen hráč Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání.
08:13
05:44
Branku družstva Technology Florbal MB Blue vstřelil Simon Menke bez asistence (2:1).
04:22
Branku družstva Technology Florbal MB Blue vstřelil Lukáš Vala, asistoval Jakub Vokráčko (1:1).
02:02
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Štěpán Popelka, asistoval Hynek Uvíra (0:1).