1:0
0:5
- : -

Panthers Praha B - XPS Network Tatran Střešovice 1:5
11. David Sladký - 13. Ivar Ječný, 16. Filip Šturma, 17. Ondřej Kroužek, 18. Miroslav Prosa, 19. Ondřej Himmel; rozhodčí: Martin Benda - Tomáš Procházka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Vosála ? - Kryštof Kouřil ?; po třetinách: 1:0, 0:5;
24:00
18:01
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Himmel, asistoval Vojtěch Stehlík (1:5).
17:18
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Miroslav Prosa, asistoval Ondřej Himmel (1:4).
16:28
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Kroužek, asistoval Miroslav Prosa (1:3).
15:07
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Filip Šturma, asistoval Martin Mastník (1:2).
12:20
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Ivar Ječný, asistoval Matouš Rippl (1:1).
12:00
12:00
10:40
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Sladký, asistoval Dominik Novotný (1:0).
08:26
Vyloučen hráč Filip Šturma družstva XPS Network Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Benda a Tomáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Tomáš Vosála; hráči v poli: Matěj Merkner, Matyáš Sabák, David Sladký, Dominik Novotný, Samuel Hron