2:3
4:3
- : -

FBC Draci Říčany - XPS Network Tatran Střešovice B 7:6
8. Jakub Blažek, 23. David Tománek, 29. David Tománek, 32. Adam Lubina, 32. Ondřej Kubeš, 38. David Tománek, 41. David Tománek - 21. Martin Brauner, 23. Filip Eliáš, 28. Jiří Calda, 41. Filip Eliáš, 42. Petr Jedlička, 44. Jakub Týc; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: František Lerch ? - Jan Buzík ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 4:3;
45:00
44:14
Vyloučen hráč Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
44:00
Timeout XPS Network Tatran Střešovice B
43:15
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Týc, asistoval Filip Eliáš (7:6).
42:24
Tatran v 6.
41:46
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Petr Jedlička, asistoval Jiří Calda (7:5).
40:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek z trestného střílení (7:4).
40:48
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Filip Eliáš z trestného střílení (6:4).
37:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Tomáš Zicha (6:3).
36:00
Naše zdravotnice Bára mění obor a jde na zdrávku, při pomoci golmanovy z Říčan.
34:00
Fanoušci si procvičují počítání.
31:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Adam Lubina (5:3).
31:42
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Adam Lubina, asistoval Marek Jirků (4:3).
30:00
30:00
Dnešní utkání sleduje 18 diváků.
30:00
28:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Vojtěch Kos (3:3).
27:21
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jiří Calda, asistoval Vojtěch Kučera (2:3).
22:29
22:20
20:45
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Martin Brauner, asistoval Pavel Brautferger (1:1).
20:45
Na tento velkolepý zápas se přišel podívat i sám velký Martin Hovořák
18:06
Vyloučen hráč Marek Jirků družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
16:29
Vyloučen hráč Jiří Calda družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
07:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek, asistoval Ondřej Kubeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Matyáš Padevět, Filip Hruška, Filip Eliáš, Ondřej Sihelský, Petr Jedlička