0:3
2:2
- : -

Sport Eden Beroun - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 3:5
1. Jiří Luňáček, 25. Ondřej Svoboda, 29. Ondřej Svoboda - 13. Lukáš Jirásek, 15. Filip Kračmer, 17. Lukáš Jirásek, 27. Pavel Paulát, 31. Martin Eliáš; rozhodčí: Šimon Dubský - Hynek Mošna; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Marek Černý ? - Carolina Casado ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:2;
36:00
32:11
Vyloučen hráč Jan Resl družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za hrubost.
30:01
Timeout Sport Eden Beroun
30:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Martin Eliáš, asistoval Pavel Paulát (3:5).
28:34
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Marek Stýblo (3:4).
26:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Pavel Paulát, asistoval Martin Eliáš (2:4).
24:49
24:00
24:00
23:56
Vyloučen hráč Patrik Vavruška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za sekání.
22:10
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Filip Kračmer (1:3).
14:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Filip Kračmer, asistoval Jiří Dolejš (1:2).
12:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Karel Němec (1:1).
12:00
12:00
07:23
Vyloučen hráč František Veselý družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
00:48
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Ondřej Svoboda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Marek Černý; hráči v poli: František Veselý, Lukáš Leipert, Martin Mikáska, Daniel Tuček, Jan Resl