3:0
0:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy C - Sport Eden Beroun 3:2
17. Václav Trousil, 18. Daniel Havlíček, 24. Václav Trousil - 29. Martin Mikáska, 35. Lukáš Leipert; rozhodčí: Šimon Dubský - Hynek Mošna; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Marek Černý ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 0:2;
36:00
34:24
Timeout Sport Eden Beroun
34:24
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Lukáš Leipert, asistoval Adam Hipča (3:2).
32:53
Vyloučen hráč Jan Bartůněk družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:44
Vyloučen hráč Roman Svrček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
28:54
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Martin Mikáska, asistoval František Veselý (3:1).
24:00
24:00
23:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Václav Trousil, asistoval Jan Bartůněk (3:0).
17:56
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Ondřej Neužil (2:0).
16:56
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Václav Trousil, asistoval Ctirad Malina (1:0).
15:06
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Marek Černý; hráči v poli: Adam Hipča, Petr Hrnčíř, Jan Resl, Lukáš Leipert, Martin Mikáska