2:2
1:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FBC Kutná Hora B 5:4
6. Lukáš Fišer, 14. Dušan Valo, 17. Ondřej Rácz, 24. Lukáš Fišer, 43. Lukáš Fišer - 5. Ondřej Spurný, 27. Lukáš Lhota, 30. Jaroslav Bochníček, 44. Jaroslav Bochníček; rozhodčí: Václav Lauda - Pavel Stuš; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adriano Košťál ? - Jiří Jetleb ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1;
45:00
43:20
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Martin Reinert (5:4).
42:48
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (5:3).
35:47
Vyloučen hráč Lukáš Routa družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:54
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Ondřej Spurný (4:3).
26:33
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jiří Pospíšil (4:2).
24:46
Vyloučen hráč David Trejbal družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:03
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Dušan Valo (4:1).
20:55
Vyloučen hráč Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
16:08
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Fišer (3:1).
15:00
15:00
13:30
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Lukáš Routa (2:1).
05:53
Vyloučen hráč Jaroslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:41
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vladislav Šust (1:1).
04:51
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Ondřej Spurný, asistoval Blažej Katona (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Lauda a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora B:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Adriano Košťál; hráči v poli: Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal