2:0
0:2
- : -

AIK Steel Kladno - FbC Red Dragons Hořovice 6:2
11. David Schneider, 12. Ondřej Hrdlička, 12. David Schneider, 14. Ondřej Jaroš, 16. Michal Kárník, 25. Jakub Neradil - 34. Jiří Lizec, 35. Ondřej Rácz; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:1 + Ondřej Rácz 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Šimon ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 4:0, 2:0, 0:2;
45:00
44:47
Vyloučen hráč Ondřej Rácz družstva FbC Red Dragons Hořovice na 5 minut za hrubost.
44:28
Vyloučen hráč Jakub Krtička družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:35
Timeout AIK Steel Kladno
34:13
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Vladislav Šust (6:2).
33:05
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Lukáš Fišer (6:1).
30:00
30:00
28:18
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:13
Vyloučen hráč Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
24:11
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Neradil, asistoval Jaroslav Chalupný (6:0).
20:10
Vyloučen hráč David Schneider družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:37
Vyloučen hráč David Schneider družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání.
15:41
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Michal Kárník, asistoval Jaroslav Chalupný (5:0).
15:00
15:00
13:11
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Ondřej Jaroš, asistoval Jakub Neradil (4:0).
11:41
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil David Schneider bez asistence (3:0).
11:01
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Ondřej Hrdlička, asistoval Ondřej Jaroš (2:0).
10:20
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil David Schneider, asistoval Jakub Neradil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Jakub Lukavský, Jiří Lizec, David Trejbal, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý