3:0
4:1
- : -

OpenCamps Tatran Střešovice C - FbŠ Bohemians C Jesenice 9:1
4. Petr Jareš, 9. Lukáš Vrbka, 14. Marek Bauer, 14. Vítek Pištěk, 21. Vítek Pištěk, 26. David Eyem, 27. Petr Jareš, 28. Jakub Kukla, 32. Christopher Nojovič - 25. David Šubert; rozhodčí: Václav Flek - Přemysl Bališ; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Paluska ? - Matyáš Leszkoven ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:1;
36:00
31:21
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Christopher Nojovič, asistoval Tomáš Hruška (9:1).
29:10
Hráč Tatran Střešovice Vítek Pištěk má dnes opravdu dobrou hrací formu.
27:33
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jakub Kukla, asistoval Tomáš Hruška (8:1).
26:47
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Petr Jareš, asistoval Ondřej Paluska (7:1).
25:50
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil David Eyem, asistoval Marek Bauer (6:1).
25:00
Vyloučen hráč Dominik Bohuslav družstva FbŠ Bohemians C Jesenice na 2 minuty za sekání.
24:58
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil David Šubert, asistoval Jan Král (5:1).
24:00
24:00
23:16
Hráč Tatran Střešovice Christopher Nojovič do své rány dal natolik síly ,až jeho florbalka tuto velkou ránu nevydržela.
20:20
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vítek Pištěk, asistoval Christopher Nojovič (5:0).
16:57
Vyloučen hráč Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians C Jesenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:12
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vítek Pištěk, asistoval Tomáš Hruška (4:0).
13:01
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer, asistoval Tomáš Rosa (3:0).
12:00
12:00
08:45
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Lukáš Vrbka (2:0).
03:52
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Petr Jareš, asistoval Lukáš Petržilka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians C Jesenice: brankář: Matyáš Leszkoven; hráči v poli: Dominik Bohuslav, Lukáš Vrbka, Jan Mráz, Jan Sýkora, David Nedbal