1:2
2:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FBC Kralupy n/V 4:8
12. Radim Řihaček, 26. Josef Světlý, 39. Jaroslav Macášek, 43. Jaroslav Macášek - 1. Lukáš Carvan, 5. Kristián Malík, 19. Jakub Procházka, 24. Milan Kocián, 33. Jakub Manek, 37. Milan Kocián, 39. Kristián Malík, 44. Milan Kocián; rozhodčí: Tomáš Badin - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:5 + Jakub Manek OS; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - Jakub Hoffmann ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:4;
45:00
44:17
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
44:17
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V - osobní trest.
43:50
Vyloučen hráč Jakub Šebesta družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za držení.
43:30
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián bez asistence (4:8).
42:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek bez asistence (4:7).
38:29
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jan Suk (3:7).
38:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Jan Aubrecht (3:6).
37:45
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
36:49
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jakub Šebesta (2:6).
33:17
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B neproměnil Josef Světlý.
32:40
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Jan Suk (2:5).
30:00
30:00
28:48
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
25:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Josef Světlý, asistoval Jaroslav Hostin (2:4).
23:01
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Kristián Malík (1:4).
21:45
Vyloučen hráč Jakub Kovařík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
18:36
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Daniel Štefl (1:3).
15:00
15:00
13:02
Vyloučen hráč Radek Šenkypl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
11:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Radim Řihaček, asistoval Pavel Dvořák (1:2).
07:21
Vyloučen hráč Pavel Dvořák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
04:30
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Šebesta (0:2).
00:41
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Jan Řehák (0:1).
00:41
První střela, první gól
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Badin a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jan Řehák, Lukáš Carvan