1:1
2:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 4:2
13. Ondřej Zelený, 30. Richard Klíma, 36. Jan Kapucián, 41. Richard Klíma - 15. Martin Kameš, 28. Martin Kameš; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Dominik Kameš ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;
45:00
40:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Jakub Vrzák (4:2).
35:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Jan Pinkas (3:2).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Ondřej Zelený (2:2).
29:05
Vyloučen hráč Marek Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
27:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Martin Kameš bez asistence (1:2).
23:29
Vyloučen hráč Jakub Vrzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Martin Kameš, asistoval Jan Kudela (1:1).
13:47
Vyloučen hráč Ondřej Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování hokejky.
13:34
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
12:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Richard Klíma (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Patrik Vavruška, Denys Polyanskyj, David Malý, Jan Kudela, Martin Kameš
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Marek Zelený, Jakub Vrzák, Richard Klíma, Ondřej Zelený, Gustav Ondrejčík