0:2
0:4
- : -

FbŠ Bohemians C - TJ Sokol Královské Vinohrady C 1:6
13. Jakub Krise - 17. Gustav Ondrejčík, 30. Jakub Vrzák, 35. Ondřej Zelený, 39. Jan Kapucián, 41. Ondřej Zelený, 44. Ondřej Zelený; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michael Zelený ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:4;
45:00
43:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Richard Klíma (1:6).
40:47
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
40:30
38:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Martin Entlicher (1:4).
38:17
34:52
30:00
30:00
29:23
Vyloučen hráč Michal Šereda družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání.
29:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jakub Vrzák, asistoval Richard Klíma (1:2).
17:32
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
16:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Marek Zelený (1:1).
15:00
15:00
12:55
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Jakub Krise, asistoval Ondřej Novák (1:0).
05:58
Vyloučen hráč Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Marek Zelený, Jakub Vrzák, Richard Klíma, Ondřej Zelený, Gustav Ondrejčík