0:1
2:0
- : -

Wizards DDM Praha 10 - Prague Tigers B 3:6
8. Lucie Smutná, 26. Adéla Valentová, 36. Lucie Smutná - 2. Lucie Köhlerová, 4. Lucie Köhlerová, 8. Karolína Krchová, 9. Lucie Köhlerová, 11. Lucie Köhlerová, 16. Lucie Köhlerová; rozhodčí: Tomáš Joska - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniela Sklenářová ? - Kamila Husarčiková ?; po třetinách: 1:5, 0:1, 2:0;
36:00
35:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Adéla Valentová (3:6).
34:28
Vyloučen hráč Gabriela Vávrová družstva Prague Tigers B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:14
Timeout Wizards DDM Praha 10
25:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Lucie Smutná (2:6).
24:00
24:00
23:26
Valentová právě předvedla kličku "pojď sem, kam jdeš", bohužel akce gólem neskončila.
19:41
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Adéla Valentová.
18:31
Vyloučen hráč Sára Vašková družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
15:50
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Lucie Köhlerová, asistoval Kamila Husarčiková (1:6).
12:00
12:00
10:49
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Lucie Köhlerová, asistoval Gabriela Vávrová (1:5).
08:55
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Lucie Köhlerová z trestného střílení (1:4).
07:49
07:06
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Karolína Krchová, asistoval Markéta Vařečková (0:3).
03:15
01:26
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Lucie Köhlerová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Joska a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Daniela Sklenářová; hráči v poli: Sára Vašková, Karolína Doležalová, Lucie Smutná, Adéla Valentová, Tereza Bastlová