7:1
9:1
- : -

Florbal Teplice - Florbal Chomutov B 20:5
7. Lukáš Fiala, 8. Tomáš Soukup, 17. Lukáš Fiala, 19. Lukáš Fiala, 25. Lukáš Fiala, 27. David Gebhardt, 28. Martin Schneider, 31. Lukáš Vyskočil, 35. Milan Gerhard, 36. Ondřej Brabec, 40. Martin Pechatý, 44. Tomáš Soukup, 44. Jan Koštoval, 49. Martin Severa, 53. Martin Pechatý, 54. Ondřej Brabec, 55. Michal Stejskal, 59. Tomáš Soukup, 59. Jan Koštoval, 60. Martin Schneider - 4. Marek Kubeš, 6. Karel Bursa, 15. Jan Šamaj, 33. Marek Kubeš, 48. Vít Andrle; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Topš 10, Václav Hlavsa 13 - Tomáš Patera 23; po třetinách: 4:3, 7:1, 9:1;
60:00
V poslední třetině na střely 15:14
60:00
Komentář k utkání vedoucího týmu Chomutova: V první třetině by ještě zápas vyrovnaný, ale od druhé třetiny už jsme nestíhali fyzicky i díky včerejšímu náročnému utkání. Blahopřejem soupeři k vítezství.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Severy: 1. třetina totální chaos. Od začátku druhé třetiny jasná záležitost. Věřím, že nás tenhle zápas nakopne k delší bodové šňůře. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
59:59
Od druhé třetiny byl zápas o jednom týmu
59:18
A je to tam.
59:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Lukáš Fiala (20:5).
59:00
Tak stihnou domácí tu dvacku?
58:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval David Gebhardt (19:5).
58:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup bez asistence (18:5).
58:00
Co se týče kanadského bodování, tak v teplickém dresu už nebodovali jen golmani
54:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal, asistoval Martin Pechatý (17:5).
53:09
Není co popisovat, je to demolice. Daj domácí dvacku?
53:08
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Lukáš Fiala (16:5).
52:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (15:5).
51:29
První vyloučení v jinak velice slušně hraném utkání.
51:28
Vyloučen hráč Jan Šamaj družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za přihrávka nohou.
48:09
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (14:5).
47:28
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Soukup (13:5).
43:34
Teď už je to vraždění neviňátek
43:33
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Lukáš Fiala (13:4).
43:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Martin Severa (12:4).
43:00
V prvních minutách Chomutov několikrát zahrozil, takže Hlavsa je docela v permanenci
39:59
V této části je převaha Teplic naprosto zřejmá. Myslím, že můžeme uzavírat sázky kolik nakonec domácí nastřílejí odevzdaným hostům
35:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Martin Pechatý (10:4).
34:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval David Gebhardt (9:4).
32:49
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Kubeš, asistoval Jiří Schäfferhans (8:4).
30:21
Vyskočil napřáhl na půlce a Patera neměl šanci. Měl jsem strach, že míček protrhne síťku
30:20
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval Martin Severa (8:3).
27:55
Svoji převahu domácí žačali prokazovat i gólově.
27:54
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Severa (7:3).
26:34
Pozor! Gól nedáva Fiala
26:33
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jan Koštoval (6:3).
24:09
Teplice našli řešení jak na Chomutov. Dejte zkrátka míček Fialovi
24:08
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Milan Gerhard (5:3).
23:00
Teplice jsou nyní jasně lepší, motají chomutovskou defenzívu, ale ti mají nebezpečné brejky. Domácí několikrát podržel skvělými zákroky Lukáš Topš
18:19
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Martin Pechatý (4:3).
16:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Martin Sedlmaier (3:3).
15:00
Sedlmaier parádním sólem až z hloubi vlastní poloviny prověřil pohotovost golmana Chomutova Patery
14:57
Tak teď Šamaj mířil skvěle a k pravé tyči nedal Topšovi šanci
14:56
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jan Šamaj, asistoval Filip Nový (2:3).