0:3
2:2
0:1

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:7p
1. Lenka Přerostová, 12. Michaela Mašková, 19. Alžběta Kopřivová, 19. Terezie Lejbová, 42. Michaela Urbanová, 45. Michaela Urbanová - 7. Eliška Zimová, 24. Tereza Bočková, 29. Nella Stašková, 31. Karolína Hašlová, 57. Karolína Hašlová, 60. Markéta Šímová, 61. Karolína Hašlová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Hajšman; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 24 - Simona Werbynská 22; po třetinách: 4:1, 0:3, 2:2, 0:1;
60:20
60:20
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Nella Stašková (6:7).
60:20
Střely na branku v prodloužení: Slavia 0 - Týn 2, celkem 28 - 31
60:20
Komentář hostujícího týmu (Karolína Hašlová): První třetina otřesná, zbytek zápasu ubojovaný výkon. Po dlouhé době jsme měli výpadek, ze kterého jsme se dokázali díky bohu vzpamatovat, a to hlavně díky nasazení a úžasné podpoře z hlediště - díky za ní! Zdravíme zbytek týmu, který se dnes nemohl zúčastnit a děkujeme soupeři za utkání.
60:20
Komentář domácích (Milan Bejček): Dnes jsme měli vyhrát za 3 body. Bohužel, 3 zbytečná vyloučení, špatná druhá třetina a neschopnost rozhodnout zápas v závěru třetiny třetí nás stálo lepší výsledek. Tak to to za nás rozhodli jiní, jak už se nám to poslední dobou stává... . Děkuji pořadatelům za jejich práci.
60:00
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 6 - Týn 7
60:00
59:32
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Karolína Hašlová (6:6).
56:24
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Klára Dokulilová (6:5).
56:24
A na druhé straně se trefuje Hašlová, a je to pouze o gól
56:02
Werbynská zachránila šance Rudých Dračic, když vychytala RAslovou, která šla sama na branku
55:20
Hezká střela Razýmové od mantinelu, Werbynská vyráží
54:37
Balonek se odrazil k Vostré před branku. Do její střely ale vložila hůl soupeřka a balonek končí vysoko nad brankou
52:27
Hašlová našla svoji spoluhráčku před prázdnou brankou, ta ale netrefila skákavý balonek
51:41
Mrázová našla před brankou Přerostovou, ta napálila pouze nohu brankářky
50:12
Kratochvílová sama před Fišerovou nedokázala usměrnit míček do branky
49:43
Lejbová sama před brankářkou, ale nedokázala ji překonat. Hra přerušena pro zranění jedné z hostujících hráček
48:05
Střela Bejčkové sražena vedle
47:58
Vyloučen hráč Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
47:58
Domácí budou mít další přesilovku
45:57
Bobková mířila pod horní břevno, Werbynská vyráží nad branku
44:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Michaela Mašková (6:4).
44:13
Hosté měly 2 velké příležitosti, které zůstaly nevyužity. Na druhé straně se z protiútoku trefuje znovu Urbanová a Slavia vede o 2 branky
41:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Lenka Přerostová (5:4).
37:18
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
37:18
Podobný zákrok na druhé straně a uvidíme hru 4 na 4
36:52
Hezká akce domácích končí nepřesnou přihrávkou
36:32
Po závaru před hostující brankou zůstala na zemi Kopřivová a hra je přerušena. Nic vážného naštěstí nebude
35:58
Vyloučen hráč Lucie Krátká družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:58
-krátká zastavila nedovoleně Lejbovou u mantinelu a míří na trestnou lavici
35:32
Další dvě pěkné akce Slávistek bohužel končí střelou mimo branku
34:55
Bobková se snažila z úhlu protlačit balonek do branky, WErbynská u bližší tyčky připravena
33:58
Volný úder domácích z rohu hřiště rozehrála Raslová na Urbanovou, její střelu Werbynská vyrazila nad branku
30:42
30:42
A je vyrovnáno! Domácí ztratili balonek a Stašková s Hašlovou si se vzniklou situaci poradili výborně. Hašlová nahrála Staškové, která jí míček okamžitě vrátila a Hašlová pak už střílela do prázdné branky
30:02
Urbanová se odvážně pustila mezi 2 soupeřky a hezky vystřelila, Werbynská vyráží
28:53
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Karolína Hašlová (4:3).
28:53
Stašková zachytila nedůrazné vyhození domácích a z otočky bekhandem využívá přesilovku a snižuje na 4:3
28:07
Tvrdá střela Staškové míjí pravou tyč domácí branky
27:18
Vyloučen hráč Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:45
Mrázová obešla 2 soupeřky a nahrála Vostré, té ale při střele odskočil balonek. ZA chvíli ještě faulovala a uvidíme další přesilovku hostů
24:51
Hostující hráčky při rozehrávce odevzdaly balonek Lejbové, ta ale trefila pouze Werbynskou
24:05
Dračice pokračují v náporu a hra se odehrává převážně před domácí brankou
23:05
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (4:2).
18:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Michaela Mašková (4:1).
18:36
A hned je to 4:1 po krásné akci Slávistek. Přečíslení 3 na 1 vyřešila Mašková krásnou nahrávkou na Lejbovou, která pohodlně uklidila balonek do prázdné branky
18:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová bez asistence (3:1).
18:05
Střela Kopřivové byla ještě tečována soupeřkou a zapadla za Werbynskou - 3:1
17:15
Přerostová vyběhla před branku, ale na poslední chvíli jí byl míček odebrán
16:28
Urbanová se skvěle vrátila a zastavila soupeřku, která se už už dostávala do velké šance
15:01
A další skvělý zákrok Fišerové
14:41
Zimová se ocitla sama před Fišerovou, střelou ale netrefila branku
14:04
Hosté v plném počtu. Domácí hráčka toho při přesilovce moc nebezpečného nevymyslely
12:04
Vyloučen hráč Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
12:04
Vzápětí budou mít domácí výhodu přesilové hry
11:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková bez asistence (2:1).
11:54
Mašková po individuální akci vrací SLavii vedení
11:14
Z chyby v domácí rozehrávce vznikla velmi nebezpečná situace. Fišerová maskou vyráží střelu ze 2 metrů
09:38
Vostrá hledala před brankou Lejbovou, té se bohužel nepodařilo trefit balonek ze vzduchu