1:0
5:0
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Prague Tigers 8:3
4. Matěj Tabášek, 18. Ondřej Zlesák, 26. David Vondra, 41. Adam Kopal, 53. David Vondra, 55. Vojtěch Doleček, 58. Martin Škorpa, 58. Martin Šolaja - 12. Martin Hort, 14. David Koudelka, 17. Jakub Vaněk; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ? - Jiří Kuchař ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostí:práce s lidmi přináší jisté úskalí, proto je to krásná a zároven obtížná disciplína. Dnes sabotáž hry od hráčů, na kterých to má stát.
60:00
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny jsme se vůbec nesoustředili na základy naší hry a znovu jsme nebyli efektivní. Podržel nás gólman a ve třetí třetině jsme konečně dokázali zužitkovat i přesilovky. Nakonec jsme překlopili výsledek utkání na naši stranu.
60:00
59:59
Počet střel na bránu domácí 15, hosté 12.
59:16
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Šolaja, asistoval František Vrňata (8:3).
57:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa bez asistence (7:3).
57:08
Timeout Prague Tigers
54:30
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
54:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Doleček bez asistence (6:3).
53:17
Vyloučen hráč David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Michal Záboj (5:3).
40:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal, asistoval Matěj Tabášek (4:3).
40:00
Vyloučen hráč Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
39:59
Počet střel na branku domácí 9, hosté 7.
26:15
Vyloučen hráč David Sgall družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
25:37
21:48
Vyloučen hráč Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první části domácí 14 , hosté 12.
19:24
Vyloučen hráč Matěj Tabášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
19:24
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
17:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Marek Matoušek (2:3).
16:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk, asistoval Filip Čermák (1:3).
13:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka z trestného střílení (1:2).
11:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort, asistoval Jiří Navrátil (1:1).
06:01
03:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval František Vrňata (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: David Koudelka, Vojtěch Řádek, Miloslav Stránský, Martin Soukup, David Sgall
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Adam Kopal, Martin Šolaja, František Vrňata, David Moudrý, Matěj Tabášek