1:2
3:0
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - ASK Lovosice - LFP 4:2
17. Petr Kudrnovský, 27. Jaroslav Boháč, 28. Petr Kudrnovský, 31. Jan Mašek - 23. Jiří Beneš, 24. Jan Dvořák; rozhodčí: Karel Švec - Jiří Hlavatý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Roman Král 11 - Jan Beránek 22; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:0;
36:00
34:04
Timeout ASK Lovosice - LFP
30:01
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Mašek bez asistence (4:2).
27:40
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský, asistoval Jan Mašek (3:2).
26:31
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jaroslav Boháč z trestného střílení (2:2).
24:00
24:00
23:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Dvořák, asistoval Luděk Pospíchal (1:2).
22:10
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jiří Beneš bez asistence (1:1).
16:22
12:00
12:00
06:04
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP:
00:00
Line-up domácích DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Roman Král; hráči v poli: Jaroslav Boháč, Petr Kudrnovský, Jan Čermák, Jan Mašek, Jaroslav Honc