5:4
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:5
7. Jan Šoltys, 32. Radek Valeš, 47. Prokop Ferdan, 49. Prokop Ferdan, 50. Radek Valeš, 52. Jan Baudisch, 53. Prokop Ferdan - 14. Daniel Štěrba, 45. Lukáš Mlejnek, 47. Daniel Štěrba, 49. Jaromír Ekl, 53. Radek Krajcigr; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 455; zásahy brankářů: Vít Vaníček 15 - Jan Dvořák 24; po třetinách: 1:1, 1:0, 5:4;
60:00
Hráči utkání: Liberec: Prokop Ferdan , Česká Lípa: Milan Tichý.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 12 , Česká Lípa: 11.
60:00
Střely celkem: Liberec: 31 , Česká Lípa: 20.
60:00
Komentář trenéra hostí(Lenka Bartošová):Dnešní zápas vyhrál tým který byl víc hladový po gólu, a my když jsme se dostali do gólové šance tak jsme to nedali, a to je to proč, Liberec má dnes tři body a my nic.
60:00
Komentář trenéra domácích(Zdeněk Skružný): Těžké a náročné derby jsme v důležitých momentech zvládli o něco lépe než soupeř. Děkujeme divákům a našim mladých spoluhráčům z klubu za fantastickou podporu!
60:00
59:15
K ostré střele z blízka se dostal hostující Krajcigr, ale jeho rána šla mimo branku.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:47
Hosté hrají bez brankáře.
57:00
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:22
Z rychlého protiútoku trefil domácí Kopecký jenom tyč.
55:40
Hostující kapitán Kadlec vyslal ostrou střelu, ale jeho rána šla těsně mimo tři tyče domácích.
53:52
K dorážce se dostal domácí Lhota, ale jeho oblouček šel těsně nad branku České Lípy.
52:53
Domácí Prokop Ferdan zaznamenává hattrick v dnešním zápase, Liberec vede o dvě branky.
52:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jakub Kopecký (7:5).
52:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Milan Tichý (6:5).
51:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Jakub Kopecký (6:4).
51:21
Ke střele z úhlu se dostal hostující Novotný, ale jeho střelu skvěle zastavil domácí brankář Vaníček.
49:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš bez asistence (5:4).
49:05
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
48:42
Ke střele se dostal domácí Lhota, a měl i odkrytou branku, ale obrana České Lípy skvěle zabránila střele.
48:22
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (4:4).
48:04
46:56
Jako bych to zakřikl, a Liberec srovnává stav utkání. Sledujeme hru nahoru a dolu, fanoušci fandí, že není slyšet vlastního slova.
46:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jan Baudisch (3:3).
46:14
Česká Lípa jde v zápase poprvé do vedení, po pěkné kombinaci otáčejí stav utkání.
46:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Milan Tichý (2:3).
45:50
Z otočky se dostal ke střele Liberecký Valeš, ale jeho střela byla zablokována.
44:20
Hosté po druhé vyrovnávají v zápase vyrovnávají stav utkání, v Liberci to bude ještě drama.
44:19
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Jiří Vlček (2:2).
43:48
Dnešní utkání sleduje 455 diváků.
41:41
Ke střele se dostal hostující Krajcigr, ale skvělý zásah předvedl domácí brankář.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 12, Česká Lípa: 7.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Parádní zákrok předvedl domácí Vaníček, když svým přesunem zabránil vstřelení branky.
37:21
Před hostující brankou se sám ocitl Čermák, ale jeho dorážka šla mimo branku.
34:59
Hostující tým ve svém oslabení se dostal do obrovské šance, když se Dzierža hnal sám na branku, ale trefil jen tyč.
34:25
Domácí Ferdan měl před sebou prázdnou branku, ale nedokázal míček zamířit mezi tři tyče a rána šla mimo.
33:43
Opět to byl domácí Kopecký, který vystřelil, ale opět šel jeho projektil mimo branku.
33:09
Vyloučen hráč Radek Matějíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
32:41
Z úhlu ostře pálil domácí Ferdan, ale jeho střela jenom proletěla kolem hostující branky.
31:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Kološ (2:1).
31:32
Domácí využívají přesilovku a jdou po druhé v zápase do vedení.
30:30
Vyloučen hráč Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
30:03
Dvakrát se ke střele z velkého úhlu dostal hostující Tichý, ale na dvakrát skvěle zasáhl domácí brankář Vaníček.
29:20
Skoro sám na brankáře hostí se řítil domácí Kopecký, ale jeho střela z blízka, se nevešla mezi tři tyče.
26:45
Parádní blok teď hokejkou předvedl domácí Ferdan, když doběhl hráče hostí a zastavil střelu.
24:28
Parádní zákrok předvedl hostující brankář Dvořák, když prudkou ránu uchytil do rukou.
22:55
Uvidíme první přesilovou hru v utkání, zmocní se jí hráči Liberce.
22:54
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
21:54
Vidíme šanci na druhé straně, když domácí Valeš vyslal střelu a následně proběhly nějaké dorážky, ale hostující brankář Dvořák si se vším poradil.
21:00
Hosté z České Lípy vlétli do druhé třetiny hodně ofenzivně, drží Liberec na své polovině a už vyslali několik střel.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Liberce.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 7, Česká Lípa: 2.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:47
Po pěkné přihrávce se k ráně dostal domácí Kopecký, ale jeho rána se zastavila o blokujícího hráče.
15:31
Poté co Česká Lípa vyrovnala stav utkání, vidíme opatrnou hru z obou stran.
13:31
11:39
Z ostrého úhlu zkusil vypálit hostující Dzierža, ale jeho rána šla nad branku domácích.
10:30
Po pěkné kombinaci domácích se ke střele dostal Lhota, ale jeho střela nebyla nějak prudká ,a tak brankář Dvořák s tím neměl problém.
09:38
Opět to byl Českolipský Spilka, který poslal prudký míček s tím že by to mohl někdo tečovat před brankou, tak se nestalo a Česká Lípa má tak jen střelu mimo branku.
07:48
Viděli jsme melu před brankou hostí, při které dorazil domácí Kárník, ale jeho branku pro sekání rozhodčí neuznali.
06:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Daniel Kroupa (1:0).
04:52
Sám přeběhl hřiště hostující Spilka, ale jeho ránu domácí brankář Vaníček v klidu lapil.
03:01
Z dálky vystřelil hostující Ekl, ale jeho rána šla těsně mimo branku Liberce.
01:20
Obrovskou šanci měl před sebou domácí Rozkovec, stál metr před brankou, ale trefil jen brankáře.
01:03
Úvodní minutu byli v držení míčku hráči České Lípy, ale přes obranu Liberce se neprosadili.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým z České Lípy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr, Jakub Jirsa
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Jakub Kárník, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota, Prokop Ferdan, Jan Baudisch