4:2
5:1
- : -

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa white 9:3
2. Adam Martin, 5. Tomáš Podubecký, 5. Rostislav Votoček, 7. Vít Sobek, 14. Adam Martin, 19. Jan Holovej, 21. Ondřej Penk, 22. Adam Martin, 22. Vít Sobek - 6. Filip Cobl, 10. Ladislav Pekárek, 13. Jiří Moravík; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Bolha ? - Vojtěch Beránek ?; po třetinách: 4:2, 5:1;
24:00
21:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Sobek bez asistence (9:3).
21:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (8:3).
20:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Penk, asistoval Adam Martin (7:3).
18:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Holovej, asistoval Adam Martin (6:3).
17:46
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za bránění ve hře.
13:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (5:3).
12:42
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jiří Moravík, asistoval Jan Šimek (4:3).
12:00
12:00
09:58
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (4:2).
08:18
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa white neproměnil Mikeš Motejzík.
06:54
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
06:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Sobek, asistoval Rostislav Votoček (4:1).
05:37
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Filip Cobl, asistoval Viktor Steinz (3:1).
04:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Rostislav Votoček, asistoval Vít Sobek (3:0).
04:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Podubecký, asistoval Martin Pretl (2:0).
01:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Jan Holovej (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Ladislav Pekárek, Mikeš Motejzík, Lukáš Kocourek, Filip Cobl, Štěpánka Haklová