1:2
3:3
0:1

1. FbK Tábor - FK Slovan J.Hradec 5:6p
13. Lukáš Janura, 36. Tomáš Odložilík, 46. Josef Mareš, 48. Miroslav Hloušek, 54. David Vodrážka - 39. Jan Procházka, 40. Jakub Tejnor, 43. Kryštof Ille, 44. Ondřej Stloukal, 47. Marcel Šuranský, 65. Kryštof Ille; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 5 + Lukáš Janura OS:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 62 - Petr Toman 40; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:3, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostů: Kvalitní divizní zápas. Předvedli jsme teamový výkon, který nás posunul k výhře. O bod nás připravili naše chyby v přesilových hrách. Děkujeme soupeři za hru.
65:00
Komentář trenéra domácích: Zápas nelze vyhrát za jednu třetinu...Vlastní chyby a nepřipravenost v hlavách nás stojí poté celý zápas.
64:56
64:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jan Procházka (5:6).
60:00
60:00
58:32
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Dominik Sebastian Zenkl (5:5).
47:45
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval David Vodrážka (4:5).
46:26
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jan Procházka (3:5).
45:29
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš z trestného střílení (3:4).
45:06
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
45:06
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor - osobní trest.
43:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Marcel Šuranský (2:4).
42:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Vojtěch Koutný (2:3).
40:00
40:00
39:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jan Procházka (2:2).
38:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Jakub Tejnor (2:1).
36:56
Hra se nám pomalu přiostřuje.
35:40
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Tomáš Odložilík, asistoval Daniel Babilon (2:0).
35:30
34:32
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
34:32
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
33:12
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
33:12
Vyloučen hráč Miroslav Bouška družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
33:12
Málo chybělo k bitce mezi hráči u branky domácích.
30:31
Miroslav Hloušek opět ve slibné šanci minul bránu.
16:50
Sledujeme poklidné utkání mezi rivaly z jihočeského kraje. Tímto zdravíme fanynku Tábora, která se nemohla dostavit na tento zápas.
12:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Marek Janovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Daniel Babilon, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Andrej Janda, Marek Janovský